Resimde birşey var mı?

walkman

Kullanıcı
arkadaşlar daha önce çekim yaptığım yerlerin resimlerine tekrar bakarken bir taş dikkatimi çekti.Ben yönlendirmek istemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.Şuan elimde sadece 2 foto var.

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı
Cevap: Resimde birşey var mı?

s.a mubarek fazla vaktim yok bakmaya lakin kayada kurt yada bir hayvan sillüeti gözü yada yüzü var musait olduğum dikatlice bakacam.yani kayda değer birşlşeyler var kayada mevcut

İRON

Kullanıcı

bu kayada herşey meyvcut açık gözüküyor ıslatıp çekseydin dahda farklı beligin resimler çıkardı.dedğim gibi zamanım fazla yok k.bakma mubarek.selametle kalınız.:NOT:araştırmaya değer bir yer....saygılar sevgiler..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

FENERLİ ustamın sözü aklıma geliverdi burda

AKIL BAŞTADIR PARA TAŞDASIR. :)

DEMEKKİ USTALAR BOŞA BİŞEY DEMİYORLARMIŞ ÖRNEKTE OLDUĞU GİBİ

walkman

Kullanıcı

değerli yorumlarınız için çok teşekkürler.

ustalar benim dikkatimi çeken kısım ikinci fotografta kare bir kapak gibi bir şey var mı acaba ? (yoksa göz doktoruna gitme zamanı mı geldi yine)

Harbici ustam yorumunuzu bira daha açar mısınız?.

Alfa Romeo

Kullanıcı

Ewet kardeşim, doğru görmüşsün, Kare türü bir şekil çerçeveye aldığım yerde mevcut ..

Erdal-42

Kullanıcı

selam bana kalırsa ugraşmaya deger bir kagide yok burda kendini yorma derim sana ilakide kare var diyorsanda boşluk tesbiti yap kafandaki şüpeler gitsin sayglar

walkman

Kullanıcı

Ewet kardeşim, doğru görmüşsün, Kare türü bir şekil çerçeveye aldığım yerde mevcut ..

ustam Allah razı olsun.Sende yok öle birşey deseyin yarın doktora gidecektim.Kasa olma ihtimali var gibi bana.Bakmakta fayda var

Aslında bu resimleri çekeli 1,5-2 yıl oldu.Bu bölgede de koltuk taşı mı dersin oymalar mı dersin ne ararsan var.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

işte bende konuyu biraz daha aç yazdığın mesajını okurken şunu demeyi düşünüyordum. ne kadar şanslıymışsın ki doğrudan son noktaya varmışsın diyecektim.

şimdi burda ne ararsan var deyince oldu. çünkü hiçbir işaretleme o alan içindeki son noktadan ibaret olamaz. mutlaka başka emare ve işaretlerle o alana seni getirmesi lazımdır.

senin yapman gereken iyi bir çubukla kayada boşluk bakmak, iyi bir cihaz ilede değerli testini yapmak, ardından da yasal yolla burayı açmak. boşluk yada cihaz testin olumlu şekilde çıkarsa hayırlı olsun. testler olumsuz olursa da hakkını şimdiden helal et. ben olsam burayı pas geçmem denerdim. parayı taşta bak. mezarı da a medli ustanın dediği yönlerde bak. bşluk çubuğu ile bakınca vericektir

akıl baştadır PARA TAŞDADIR.
ustadan duyup yazdığım gayet net ve açık.

Son düzenleme: