resimler için yardım.

veysel

Kullanıcı
selam ustalar memlekete tatile gittim. arazide yüksek hakim bir bölgede sabit bir kayada. bazı işaretler figürler hepsi bir bütün ana kayada yapılmış. anlamadığım için sizlerden yardım istiyorum bu bölge iç anadolu. eski uygarlıklar yaşamış kalıntılar mecut teşekürler.

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: resimler için yardım.

Günaydın
Mekanımıza hoş geldin
Albüm olarak yüklediğin
Resimleri
Buraya yüklersen
Ustalarımızın hepsi görüp
Daha çok konun yorum alacaktır
Foruma Resim Yükleme Nasıl Yapılır ?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

resımlerı buraya ekledım,foruma hoş geldınız.gun ıcersınde konunuza yorum alırsınız.

iyi forumlar

veysel-album-resimlerim-resim35-resimlerim1-014.jpg

veysel-album-resimlerim-resim38-resimlerim1-011.jpg

veysel-album-resimlerim-resim39-resimlerim1-010.jpg

veysel-album-resimlerim-resim40-resimlerim1-013.jpg

kakavanchi

Kullanıcı

eger iki ve ucuncu resimdeki bir anahtar deliği ise sayet birde3 anahtar bulman gerekecek...

veysel

Kullanıcı

ustalar bu resimler bölgeye hakim bir arazide.sabit ana kayada ters v.yanındaki sembol.arka yüzünde yan kare oyma 15cm uzunluk 5 cm en.30 cm altında sağ ayak izi25 cm oyma. 12 adım ilerde 2 sabit taş var 3 metre alan çöküntü. doğuya bakan tarafta meyilli rampa inişli 150 metre sonrası dik dere. güney batı yönü yüksek bir dağ kuzey batı düz arazi.resimleri albümde görebilirsiniz.

çete

Kullanıcı

ana kayada birbirine bakan iki insan yüzü var. ve aralarında bir geçit görünüyor.anahtar girişi o arada olmalı . yinede ben bilmem RABBİMİZ bilir. herkese selamlar...

İRON

Kullanıcı

s.a güzel kardeşim.şayet bu sölediğğin işaretler çle bi,r yerdeyse. magarayı görmek isterim.civardaki manzaralık resimleri görmek isterim.mağara var ise mağara girişindeki oyma murç izi yada istvroz bir diğer adı ile haç görmek isterim.yok bunların hiç biri dersende.ozmaan ya kapalı bir mağara sistemi olacak yada yer altı oda veya aodaları olmasılazım.selametle kalınız...

veysel

Kullanıcı

Fakir baba yorum için çok saol albümde geniş manzaralı resimler var.bakabilirsiniz.insan yüzüne benzeyen kayada bu figürler.benim işaretler çözüldü diyebilirim.anahtar deliği sonra yan kare altında sağ ayak izi ayağın sağında iki oyma ayağın altında anahtar resmi.zincirleme.sizlere izaah edeyim bilmem nekadar doğru düşünüyorum.kapalı kilitli bir yönetici yada delet malından bahsediyor oda içinde sağ ayak 3 .7.9.12. Adım mesafe 2 oyma 2 oda diyo.anahter ya sağdaki ya soldaki.ve ayak izinden 9 adım ilerde sabit işlenmiş bir taş.o taşın 3 metre ilerisinde 1 taşdaha var. 2 taşın ortası 3 metre alan çökmüş.zemin. şifre gibi.fakat ihtimaller yanıltmaca olabilir.saygılar.

KANAS_USTA

Admin

resımlerı goremıyorum sorun bende mı acaba

veysel

Kullanıcı

kanas usta resimler var sende görünmüyo olabilir benim resimler albümümde bakabilirsin.