roma kraliçelerin paraları 2 | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

roma kraliçelerin paraları 2

gıral

Vip Üye
Araştır gıralım o paranın yüzeyde olması imkansız geçen yılları ölçü olarak kullanırsan o paranın üzerinde en az bir karış toprak olması lazım idi
usta yağmurlu bigündü etrafta otlayan hayvanlar vardı para çamurluydu belliki hayvanın tırnağı biyere batmış?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bende onu diyom kıymetli abim bu parayı x zamanın düşüren üzerinde o kadar zaman geçmiş ve yüzeyde olması imkansız doğa şartlarına ters
Ama deli abim hep sifreli yaziyon anlamak isteyen olsa hani ayni kelimeleri banada yazmistin derede. Degerli tas ariyoruz diye bu nasil degerli tas diye dunuyordum ki

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ama deli abim hep sifreli yaziyon anlamak isteyen olsa hani ayni kelimeleri banada yazmistin derede. Degerli tas ariyoruz diye bu nasil degerli tas diye dunuyordum ki
Burda kesme taş dedim hatirlarsan ozamn dedim ya ben kolay kolay unutmam da

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
usta yağmurlu bigündü etrafta otlayan hayvanlar vardı para çamurluydu belliki hayvanın tırnağı biyere batmış?
gıralım desene ben kazdım ben buldum kim ne ispat edecek aramak bulmak serbest yakalanmamak şartıyla bu işler böyledir fırat biyerden seni yakaladı ya kolayca bırakmaz 😁