Roma Rakami - Xxvii | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Roma Rakami - Xxvii

FANYA

Kullanıcı
Yığmanın oradan kuzeye bak ve patikayı takip et bakalım virajda iki kaynak olacak yukarıdan kuru dere gelecek ,birde geri dön tekrar aynısını bul bakalım neler resimlersin bizlere oralardan.Konu açtığında mutlaka yönler olsun.

FENERLİ Usta eart tan işaretledim.

XXVII ile 1. yığma arası 107 metre. 1. yığma ile 2. yığma arası 511 metre. Kuru dere 1. yığmanın kuzey batı istikametinde kalıyor. 2. yığmanın ise tam kuzeyinde.
Bu tepenin hemen altında yaz kış akan bir dere var.

FANYA

Kullanıcı
Ustalarım istediğiniz bilgi ve çizimleri ekledim. Tekrar bir bakıp yorumlar mısınız? Saygılar...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
burasını hazır bulup işaretleri sonradan yapmışlar ok istikametinde iki bataklıl gibi yeri bul birde yerde yuvarlak siyah taşı üzerinde haç yada oyma vardır

FANYA

Kullanıcı
burasını hazır bulup işaretleri sonradan yapmışlar ok istikametinde iki bataklıl gibi yeri bul birde yerde yuvarlak siyah taşı üzerinde haç yada oyma vardır

Usta ok istikameti dediğin V nin altındaki okun gösterdiği istikamet mi? Eğer öyleyse o tarafta bataklık veya su kaynağı yok. Siyah taşı arkadaşa yarın sorarım. Üzeri oymalı başka bir taş var ama rengi siyah değil. Resmini ekliyorum Usta.

Bu yuvarlak oymalı kayanın XXVII yazan kayaya uzaklığı 578 metre.

Üst Alt