Roma yolu olabilirmi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Roma yolu olabilirmi

TRUVA

Admin
Iki ok yönünde 10 adim gibi mesafede ne var bak

Ekli dosyalar

• 20220116_004431.jpg
    20220116_004431.jpg
    502.2 KB · Görüntüleme: 8

A21MEDLi

Admin
Taşlardan hilal yapıldığını söylediniz,Hilalin iki sivri ucu istikametinde,iki yığma veya iki dikkat çeken kaya varmıydı? Mesafeye dikkatte almayın..gözün görebildiği uzaklikta,da olabilir..

balkaya34

Kullanıcı
Taşlardan hilal yapıldığını söylediniz,Hilalin iki sivri ucu istikametinde,iki yığma veya iki dikkat çeken kaya varmıydı? Mesafeye dikkatte almayın..gözün görebildiği uzaklikta,da olabilir..
Açıkda bir öyle görüntü yok , Sadece isaret olarak yapılmış ,, enazindan ben öyle düşündüm, Çünkü sıradan, ortalikda dolaşan çoğaltılmış 25 veya30 sayfalı yazılarda, O bölgenin oldugunu burdan bileceksiniz derdi.Yani ,Bu bölgeye has bence ,,

A21MEDLi

Admin
Anlattığımda eşkiyanın Hilal isaretinin çözümüyle ilgiliydi.
Öyle oluşum yok diyorsunuz,O zaman Nirengi Noktası olarak yapılmış..

balkaya34

Kullanıcı
Anlattığımda eşkiyanın Hilal isaretinin çözümüyle ilgiliydi.
Öyle oluşum yok diyorsunuz,O zaman Nirengi Noktası olarak yapılmış..
Evet aynen öyle,
Bazıları 7 bazarı 9 bazıları 11 tane ayrı ayrı bölgeler var der ,Bence bu bölgeninde Şifresi budur.Mesela buranin bir ozelligi daha var ,oda KUMPANYA birlik degirmeni , buda çok özel bir isaret ,Bu isaret buradan başka bölgede yok, Hamam konusu başka bölgede yok, Ben bunları zaman zaman dile getiriyorumki ac aba ,Benzer bir görüntü çıkarmı diye amamalesef yok.

A21MEDLi

Admin
geçmiş yıllarda eşkiya peşine veren eski nesil defineci işaretçi gençleri vardı...
ama artık günümüzde Eşkiyanın E sini bilmeyen yeni nesil defineciler yetişti..
bu yüzden aradığın bölgeleri eşleştirebileceğin bölgeleri resimleri bulman çok çok zor bi ihtimal..

balkaya34

Kullanıcı
geçmiş yıllarda eşkiya peşine veren eski nesil defineci işaretçi gençleri vardı...
ama artık günümüzde Eşkiyanın E sini bilmeyen yeni nesil defineciler yetişti..
bu yüzden aradığın bölgeleri eşleştirebileceğin bölgeleri resimleri bulman çok çok zor bi ihtimal..
Ben o arama evresini cokdan geçmişim, Yani ben isaret atamıyorum, Ben bu konuyla ilgili işaretleri bulmuşum, Ben buna hevesli Cihaz sahibleri varmı ona bakiyorum ve bu işaretlerin benzeri olan bölgeler varmı ona bakiyorum ,Bazi bölgelerde bu işaretlerin toplu degilde münferit şekilde oldugunu biliyorum , Buda beni ilgilendirmiyor.Bakın tarihi ROMA yolu bulmuşlar bu yol kaldırım döşeli işde bu isaretler bu yolun saginda solunda etrafinda , Ben hic bir işareti aramiyorum Acikda olanlardan hangisini isderlerse gönderebilirim,,