S.a 5 Bölge Kesik Kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a 5 Bölge Kesik Kaya

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

bu tarzda göz benzeri noktaların tam bakış istikametlerinin ,10-15 m. civarında yakalaman mümkün. gerçi bunların çoğu boşaltılmış çıkabilir. ikinci resimde tünelli girişli yer var. ama ,gözün biri ,normal mezara bir diğeri aradığın tür mezara bakar. boşluk ve maden tespiti gerekir. yoksa anlaşılmaz noktalardır. adam olan yerde de muhtemeldir.
konu yu buraya ben taşıdım. resimli konular bu bölüme açılmalı.

wolf_52

Kullanıcı
öncelikle hoş heldin arif kardeşim, kesik kaya değince dikatimi çekdi, meşur kesik kaya termdedir,ama burda fotrafını göremedim:::(kesik kaya bildiğin ortadan kesilmiş olması gerek ve yol üstündedir bu kaya,

arifoglu

Kullanıcı

bu tarzda göz benzeri noktaların tam bakış istikametlerinin ,10-15 m. civarında yakalaman mümkün. gerçi bunların çoğu boşaltılmış çıkabilir. ikinci resimde tünelli girişli yer var. ama ,gözün biri ,normal mezara bir diğeri aradığın tür mezara bakar. boşluk ve maden tespiti gerekir. yoksa anlaşılmaz noktalardır. adam olan yerde de muhtemeldir.
konu yu buraya ben taşıdım. resimli konular bu bölüme açılmalı.
usdat yuvarlak içine aldığın üç nokta Sarmaşık kayaya bakıyordu galiba

arifoglu

Kullanıcı
öncelikle hoş heldin arif kardeşim, kesik kaya değince dikatimi çekdi, meşur kesik kaya termdedir,ama burda fotrafını göremedim:::(kesik kaya bildiğin ortadan kesilmiş olması gerek ve yol üstündedir bu kaya,
üsdat kesik kaya derken kayanin alt taraftan bir bölümü kesilmiş veya nasıl o hale gelmiş bilmiyorum fotoğrafı var gördünüzmü bilmiyorum kesilmiş gibi duruyor ve içinde işaret var diye resimlerde insan guzu olanda var bu bölgede bir tümünüs var ben 1 2 3 4 5 diye ayrı ayrı gürledim hepsini onlarada baka yorum yaparsanız sevinirim

arifoglu

Kullanıcı
usdadım eline gözüne saglık benim görmediklerimi görmüssün yanlız işaretledihin resimlerin acıklamasıyla beni birazdaha aydınlatırsan sevinirim ben okadar bılmıyorum bu işi resimlere yapmiş olduhun işaretlerden ne anlamalıyım

Üst Alt