S.a Aile Bireyleri Hayırlı Akşamlar. | Define işaretleri ve anlamları

S.a Aile Bireyleri Hayırlı Akşamlar.

İRON

Kullanıcı
Kur'ân-ı kerîmdeki âyetlerin en üstünü Bekara sûresinde bulunan Âyet-el-kürsî'dir. Bu âyet, bir evde okunduğu zaman, şeytan muhakkak oradan uzaklaşır. (Hadîs-i şerîf-Tirmizî)
Farz namazlardan sonra Âyet-el-kürsî okuyan kimse ile Cennet arasında ölümden başka mâni yoktur. (Hadîs-i şerîf-Rûh-ul-Beyân)

saygı değer define mekanı uyeleri.
öncelikle hepinize hayırlı akşamlar demek istiyorum.
ve burdaki memnuniyetimide belirtmek istiyorum.
güzel kardeşlerim.bu siteye ilk uye olduğum vakit 16 ila 26 sayıları arasında uye sayısı değişkenliği vardı.
ama şimdi maşaALLAH rabbim nazarlarda saklasın.56 ila 66 arası çevrim içi uyeleri görüyorum.
buda beni oldukça onurlandırıyor.gerçektende bu kalabalığı gördğüm vakit çok seviniyorum.
hem kalabalık oluyor hemde kaliteli saygılı ustalık bakımındanda son derece mubarek mutevazi buyuk insanları görüyorum buralarda.
inanırmısınız bu sitede en çok beni ne sevindiroyor.belkide inanmazsınız ama,
cuma gunleri vede mubarek dini gün vede gecelerde.hayırlı cumalar,hayırlı kandiler,hayırlı bayramlar gibi buyuk onur vede şeref veren buyuk yazıları görmek.
beni son derece mutlu kılıyor.
ve burdanda site sahibi yöneticisi olan bozkurt vede o bağlamda emeği geçen btün kardeşlerimizi can,ı gönülden tebrik ediyorum.
yzacak çok şeyler var aslında.siz değerli abilerimi kardeşlerimi arkadaşlarımı daha fazla can sıkıntısı vermeme adına burda kısa kesiyorum.
ve sizleri bizleri yoktan var eden,vardanda yok eden yüce rahmana emanet ediyorum
rabbim yar ve yardımcınız olması dileklerimle.hayırlı akşamlar.saygı değer kardeşlerim buyuklerim.
cennet kervanında buluşmak dileği ile...
Bir kişi hanımına su (bile) ikram etse sevab kazanır.” (Hadîs-i Şerîf; Buhârî, Târîh-i Kebîr)
Kibriyâ, üstünlük ve azamet bana mahsustur. Bu ikisinde bana ortak olanı Cehennem'e atarım, hiç acımam. (Hadîs-i Kudsî-Ebû Dâvûd)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili iron ustam, yazamadığı hissiyatlarını,yazdıklarınla anlayabiliyoruz. ALLAH senden ve bütün ümmeti MUHAMMED den razı olur inşaallah.
hepiniz biliyorsunuzki dün,farklı illerimizden arkadaşlarımızla beraberdik. her anımız güzellikler içinde dolu dolu geçti. insanlık adına bütün değerleri birlikte doyasıya yaşadık.
ezan okuındu .bazı arkadaşlarımızın abdest alma girişimlerini gördüm. inanınız bir çoğumuz,dışarda yağmurun altında birlikte abdestlerimizi aldık. zaman kaybetmemek için içeride yığılma bile yapmadık. ve ben acizane bu arkadaşlarıma içimden bir daha sarılma duygusu hissettim.
ustasından üyelerine kadar,devletine, dinine sıkı sıkı sarılan bir aileyiz elhamdülillah.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
aleykumselam abi,
güzel düşünce ve yorumların ıcın cok tesekkur ederım.
elhamdurıllah muslumanız, ve örf ve adetlerımıze isalmi yaşantımızda nasıl davranıyorsak onlarıda sitemize yansıtmaya çalışıyoruz,
çok şükür sitemizde siz ve sizin gibi islam ahlakı hat safhada olan ustalarımız arkadaşlarımız var.
özel gün ve gecelerimizi hatırlamak ve hatırlatmak en doğru ve önemli görevlerimiz arasındadır.
bunları sizlerin hatırlatması bizi mutlu edıyor.
son olarak şunu belirtmek isterim, mevcut online uye sayısı, saatliktir, yani her 60 dakikada bir online listesi guncellenır,
birçok forumda bu 24 saat olarak ayarlıdır,böyle olunca oradaki sayıyı 150-200-250 gibi sayılara ulaştırabiliriz, lakin buna gerek oldugunuda dusunmuyoruz.
sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı gunler diliyorum.

saidzeyd

Kullanıcı
islamın hakim olduğu her yer huzur ve refah içerisinde olmalıdır çünkü bu dinin amacı zaten budur bu güzelliklerin tamamı islam olduğu içindir. Alah yar ve yardımcınız olsun saygıdeğer abilerim.

Üst Alt