S.a Aile Bireyleri Hayırlı Akşamlar. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a Aile Bireyleri Hayırlı Akşamlar.

İRON

Kullanıcı
@İRON ustam
A. Selam
Güzel düşüncelerinizden dolayı Allah razı olsun
Bizde seni Allah için seviyoruz
sezilerdende inş razı olur doğru yolda yollarda olduğunuz,olduğumuz sürece.
siz bizi ALLAH c.c rızası için seversinizde biz sevmezmiyiz be mubarek.
seviliyorsun.;)

İRON

Kullanıcı
ECMAİN
Düşüncelerinden ötürü çok teşekkürler.
Allah (cc) gönlüne göre versin.
mubarek insan umarım sizinde gönlünüze göre olur her şey ama hayırlısı ile.
site adına biz teşekkürlerimizi bir borç olarak biliyoruz.
alçak gönüllü olduğunuz içinde çok memnunum sizden...tşlr
kolay gelsin.(beğendim)

İRON

Kullanıcı
sevgili iron ustam, yazamadığı hissiyatlarını,yazdıklarınla anlayabiliyoruz. ALLAH senden ve bütün ümmeti MUHAMMED den razı olur inşaallah.
hepiniz biliyorsunuzki dün,farklı illerimizden arkadaşlarımızla beraberdik. her anımız güzellikler içinde dolu dolu geçti. insanlık adına bütün değerleri birlikte doyasıya yaşadık.
ezan okuındu .bazı arkadaşlarımızın abdest alma girişimlerini gördüm. inanınız bir çoğumuz,dışarda yağmurun altında birlikte abdestlerimizi aldık. zaman kaybetmemek için içeride yığılma bile yapmadık. ve ben acizane bu arkadaşlarıma içimden bir daha sarılma duygusu hissettim.
ustasından üyelerine kadar,devletine, dinine sıkı sıkı sarılan bir aileyiz elhamdülillah.
emekli ağabeyimiz kardeşimiz ustamız.
dün itibari ile misafirleriniz vard keyifli anlar geçirdiğiniz gibi heyecan dolu anlar yaşayanlarda olmuştur illaki.
gelen arkadaşlarımız imkanlar dahilinde en iyi şekilde karşıladığınız bilmekle birlikte,tecrübe vede donanımlarınızı hiç bir karşılık beklemeden misafir arkadaşlarımıza aktardığınızın hiissiyatı içerisinde olduğumu bilmeniizi isterim.
bir kaç arkadaştan bahsetmişsiniz abdest alıp namaz kılan,keşke ordakilerin hepsi namaz kılsalardı gönül onu arzulardı lakin herkesin kendi düşüncesidir zorlamak olmaz.
mubarekrabbim sizlerdende razı olur inş.gelmeyi bizde düşünmüştük lakin beklediğim cımbız gelmeyince bide işler musaiyit olmayınca gelemedik.
inş başka sefere diyelim buyuk abemizzz.
rabbi iji havvarken bı xave le rabbıl alemin mın havvare xudaa...amin....

İRON

Kullanıcı
aleykumselam abi,
güzel düşünce ve yorumların ıcın cok tesekkur ederım.
elhamdurıllah muslumanız, ve örf ve adetlerımıze isalmi yaşantımızda nasıl davranıyorsak onlarıda sitemize yansıtmaya çalışıyoruz,
çok şükür sitemizde siz ve sizin gibi islam ahlakı hat safhada olan ustalarımız arkadaşlarımız var.
özel gün ve gecelerimizi hatırlamak ve hatırlatmak en doğru ve önemli görevlerimiz arasındadır.
bunları sizlerin hatırlatması bizi mutlu edıyor.
son olarak şunu belirtmek isterim, mevcut online uye sayısı, saatliktir, yani her 60 dakikada bir online listesi guncellenır,
birçok forumda bu 24 saat olarak ayarlıdır,böyle olunca oradaki sayıyı 150-200-250 gibi sayılara ulaştırabiliriz, lakin buna gerek oldugunuda dusunmuyoruz.
sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı gunler diliyorum.
bu tutumuuzun devamını ALLAH c.c ten dilerim.
ve süreklide bu şekilde gitmenizi niyaz ederiz rabbimizden.
güzel kardeşim benim için online saysınının fazlalığı okadarda öenmli değil.
önemli olan azd aolsa çok da olsa kaliteli sayımızın çok olmasıdır.
ve buda fazlasıyla var bu mekanda.
1 alim 1000 cahil,e denk geldiği gibi 1 cahilde 1000 sahtekar alim,e denktir eşiittir hatta fazladır diyede biliriz.
saygıdeğer yönetici kardeşimiz:
rabbim bu işlerinizin devamını hakkıyla layıkıylada devam ettirsin inş.
herşeyin hayırlısınının hayırlısını nasip etsin sizlerde bizlerde.
çok teşekkürler mubarek insan....(beğendim)

İRON

Kullanıcı
sizin gibi hissiyatlı insanların arasında bulunmaktan gurur duyuyorum..güzel düşüncelerinizden dolayı çok teşekkürler ustam
allah c.c tüm salih kullarını cennetine alsın inşallah
o gurur vede şeref bizlere sizlere ait güzel kardeşim.
rabbim razı olsun inş sizlerdende butun islam alemindende.
güzel kardeşiimiz....
sizin gibi insanların arasında olmkatan bizlerde sizin gibi onur vede gurur duyuyoruz.
işlerinizin istediğinz gibi gitmesi dileklerimle.
kolay gelsin...:)(beğendim)

İRON

Kullanıcı
islamın hakim olduğu her yer huzur ve refah içerisinde olmalıdır çünkü bu dinin amacı zaten budur bu güzelliklerin tamamı islam olduğu içindir. Alah yar ve yardımcınız olsun saygıdeğer abilerim.
ALLAH c.c razı olsun çok güzel bi yere deyinmişsin.
haklısın islamın temelinde huzue barış sevgi saygı vede dostluk var.
ama gel görki bu zamanda her şeyin tam tersi kalmıştır günümüze.
nitekim kainatın efendisi bir HADİS-İ şeriifnde şöyle buyurmaktadır.
ahirzamanda islamın sadece adı kalacaktır ve muslümanlık sadece dilde kalmacaktır.
ve hakkatende geldiğimiz noktaya bakarsak gerçektende öyle vehim bir zamana gelmiş bulunmaktayız.
rabbim bütün islam alemini bu ahirzamandaki fitne ve fesaatn korusun,
her daim doğruluk yolunda bırakısn bizleri sizleri.
selametle kalınız.çok tşlr
kolay gelsin.

ASİAVCI

Kullanıcı
SEVGİLİ İRON SENİ UZUN ZAMANDIR TANIR ARA ARADA OLSA TELOFONDA KONUŞURUZ YUKARDAKİ GÜZEL TEMENNİ VEDE DİLEKLERİN İÇİN COK TŞKLR EVET MEKANDA KALİTE FARKLI YONETİM TARZI FARKLI BUNU KAVRAYA BİLENLER NE İSTEDİĞİNİ VE NE ARADIĞINI BİLENLER BU MEKANI ASLA BIRAKAMAYACAKTIR KANISINDAYIM ZİRA ARANAN VEDE İSTENEN HUZUR VE BİLGİ YETERİNCE VAR BU MEKANDA . DUŞUNCELERİN İÇİN TŞKLR

Üst Alt