S A Bu Ne Olabilir Ustalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

S A Bu Ne Olabilir Ustalar

adrenalin68

Kullanıcı
İkizceli abim sizi samimi ve efendi bir kişilik olarak nitelendirmiş ve gördüklerini bizzat açıklayıp çizerek sana yerinin önemini belirtmiş. Abime kulak ver derim. Hayırlı olsun.

cantar

Kullanıcı
ağacı ile birlikte bir mezarlık alanı ama gaybı Allah bilir........

hasan1

Kullanıcı
hasanım açılmış olsa zaten belli olurdu.
bozkurt ustamızın yorumunuda göz önünde bulundurarak,hem o kısma birde benim işaret ettiğim alanda boşluk tespiti ile odayı bulabilirsiniz. bir daha genişten çiziyorum. dikkatli bakılırsa kulağı ve sol gözüne kadar belirli bir arslan başı. burada satüsü yüksek lider vasıflı birinin odası hatta birden fazla çıkacaktır mevcut. son oda üstte çarpı koyduğum yere uzanır. tespiti yapılmadan hiç bir tasarruf tavsiye etmem. seni cevabi yazılarından,samimi ve efendi kabul ediyorum. onun içinde açık ve anlaşılır yazıyorum.
böyle bir yer her yerde insanın karşısına çıkmayacak değerde. inşaallah zay etmezsiniz.

başını öne eğmiş ve dermansız. başka bir yere gidemeyecek kadar bitkin. yani kan çekilmiş.

hasan1

Kullanıcı
ikizceli hocam allah sizden razı olsun . bu cuma akşamı inşallah dualarım kabul olur. iyiki varsınız

hasan1

Kullanıcı
ikizceli hocam keçi sunagı nedemek onu ögrenmek istiyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sunak adak adanan kurban kesilen yerdir. keçi sunağı sözü karanar ustamızın telaffuzu. görürse açıklar. kanaatim alttaki kuyu türü yeri kast ettiğidir.
dualarınıza gönülde aminlerimle,RABBİM misliyle sizlerede iyi niyetinizin karşılığını rahmetiyle vermesini niyaz ederim.

kadircan

Kullanıcı
kayanın arka tarafını bilinçsizce kazmışlar o tarafta bir şey yok zaten.ön taraflarında boşluk araman daha faydalı olacaktır

Üst Alt