s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İRON

Kullanıcı
Cevap: s.a değirmenci.bunu çöz dile benden ne dilersen.

koptumkoptumkoptum
Bence bu yılan falan değil zaten murctan cekicten çıkma değil tamamen sonradan yapılmaya çalışılmış bir şey onun için kafa yormaya bile değmez degirmenci kardeşe katılıyorum.
yılan değil mi? haklısın yılanlar.

koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

İRON

Kullanıcı

fakir-baba sen seni avutma, sana özelden yazdım cevabını alamadım, yılanın sülalesini sordum anasını babasını ejdadını hiç biri yokmu etrafında ki sesin çıkmadı, sonra sana güzellik yapacak halimiz yok yılanın bir akraba adresini verecektim git işin yoksa uğraş çünkü sen güzellikle istemesini bileceksin evvela. hoşçakal

sen bu yılanın yedi süllaesii sordun ahbabp ve akarabasını ama diğer yılanı göremedin her nedense.acaba diğer yılanı neden göremiyorsun.özelden yazdıklarının bir çoğu yok sadece patika yol geçer.dere zaten hemen aşağısında.çıkma su desen yok.kale yok yedi merdivenli mağaramı oda yok.olanlara gözümüz açık olmayanlara ise kapalı.ister güzellik ister yapma.yapana duam yapmayana selam.boş konulllar uzerinden tartışmayı sevmem.kaldıki bu yılan değil diyenler oluyor artık nasıl oluyorsa.bı yılanı türkiyenin bir numaralı şahsına gösterdim.adam takır takır saydı saydırdı.ama yinede bazı noktaları kaçırdı onuda ben ona söledim.dediğim gibi bunun çözümü çok zor ama anlayana çok basit.bu yılanlar içindir 100 ila 90 yaşında bir ermeni yıllardan beridir arar durur bu işareti lakin bulamaz.bu ermeninin yanında 10 yıldan fazla zamanını harcamış bir arkadaşım var.haritasını tut içindeki malzemeden mesafesine kadar hepsini gördü..öle böle derken en sonunda tanıdık bir arkadaşıma denk geldi bi işaret.o ermenının yanında çalışan arkadaşa gösterdim işareti valla o gavurun aradığı işaret budur.nerdeyse sevinçten havaya uçacaktı.sonra başladı konuşmaya.bu yılanların şu kadar malı var şu şahıslara aittir şurda iş bitiyor vs.....anlayacağın değirmenci kardeş işi bilene ahbabına soracaksın yoksa sizin biizm gibiler bu işn altından kalkmazlar.nasip olursa yakında malı alınmış bir devenin işaretini yada alslanın konusunu açacam ozaan ustalığınızı görecem.şimdilik selametle.kalınız.hayırlı ramazanlar..

cassabalee

Kullanıcı

yazılarınızı buraya kadar okudum... bana düşmez ama yakıştıramadım uslüp ve tarzlarınıza,konu açan arkadaş sanki sınava tutuyor,hadi onu geçelim ustalıktan bahsediyor, herkes kendince birşeyler bilir bilmediklerini sorar öğrenir,ustalık budur '' bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum'' demiş hz ali (ra) herkesin arazi yerleri farklıdır bizim buralarda işaretlerde farklıdır benim buradaki arazilerde görmediğim işaretleri buradaki resimlerde görüyorum.bunda ayıp bişiy yoktur burdaki yönetim sana usta uslubunu takınca milletle alay etmenize de gerek yok birde alay edercesine son mesajda da gülüyorsunuz.. bu konunun yönetimce kontrol edilmesini ve kaldırılmasını istiyorummmmm birdaha bu şekil tarzlarla karşılaşmamak dileği ile allah(CC) a emanet olun saygılar...

İRON

Kullanıcı

sana bişey diyim ozamn senin işaretine bu şu değil deseler ve sende bunun o olduğuna adın gibi eminsen naparrsın.gülermisin ağlarmısın....ustalığa gelince ben usta değilim ustanın çırağıda değilim.hiç kimsedende eğtim almadım.öğrenmeye çalışıyorum.varsa bir hatamız k.bakmayınız.uzun lafın kısası bundan sonra tartışmaya girmem.selametle kalınız.

zoruma gden.sadece işarete işaret değildir dmeleri.bilmiyorsan sus biliyorsan konuş.

sınava tutma gibi bir niyetim yok olmazda sadece bir işaret bakınca dikkatlice bakmanızı istediğim içindir.beni tanıyan tanır.kibirlenmeyi helle hele böbürlenmeyi asla sevmem yapandanda nefret ederim.çünkü kibir bir ateş nasıl ormanı yakıp yıkıyorsa kibirde hasedde sevapları öle yok eder yakar.

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

Sayın fakir baba ;););)size sonuna kadar katılıyorum öğrendik ama maalesef geç öğrenmiş olduk benim konularımı bilen arkadaşlar şu ana kadar hep uzak fotosu dahil 500 ila 1000 metre mesafedeki resimlerini bile ekliyordum yanlış yapmışım 10 yerin belki emanetleri alınmıştır ama hala yürlercesi mevcut cahilliğimize verdik :p:p:p
anlayışınız için çok tşlr..

ama bu siteden olsun ama başka siteden ama tanıdk ama bir arkadaşın tanıdığı kim olursa olsun.işi bitirecek sonuca kavuşturacak sağlam birilerini bulmadan önemli işaretleri tehlikeye atma.malum günümüzde bölesine zengin işaretler çok nadir bulnur artık.ben şahsen akıllandım geçde olsa darısı başınıza yada başımıza..selametle kalınız.inş..saygılar sevgiler..

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

konuyu gereksiz uslup ve gereksız yorumlardan dolayı kilitliyorum.konu amacının dışına çıkmış.

[W]Allah-u Teâlâ şöyle buyuruyor:
“Yeryüzünde hareket eden her canlının rızkı, Allah’a aittir…”
Hud 6[/W]

resim ekledımde geldıler yeri buldular,varsa nasibinde yersin.
bende resım ekledım,köyün adına kadar,ne başkası alıyor nede ben,oldugu gıbı duruyor sarıkız.

cantar

Vip Üye

nasip kiminse o nasip ona nasip olur.............
gerisi teferruat çok yer açılmıştır 1 cm 1 mm yakınına da gelinmiştir ama nasiplisi olmadığından o yer ona yar olmamıştır...........
o yer açılmış olduğu için kimse dikkat ve ilgi göstermemiştir o yer bekler taaaaaaaaaaa nasiplisi gelinceye kadar........
yılan konusuna gelince o görüntüye yılan değil diyen hiç konuşmasın sussun insanların sabır sınırını zorlamasın..........
her konuya yorum yapacağım yapacaksın görüş bildireceksin diye bir zorunluluk yok.
değirmenci arkadaş katılım yaptığından beri forumda gerilim yaratmaya devam etmekte her kesin bir ağzı bir dili var ve iyi şekilde kullanmayı her kes bilir..........
lütfen ben daha uzağa işerim formatından çıkalım bilgimiz varsa paylaşalım yoksa susmak en güzel davranışlardan biridir.
allahın selamı selameti bereketi sevgisi üzerinize olsun
.............

A21MEDLi

Admin

fakir baba derenin T yapan kısmına git....

yani şöyle;
. nokta kısmı araştırma yapacağın mıntıka olmalı
T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...