S. A Denize Sıfır Biryerde Havaya Bakan Bir Dikdörtgenin Odası Neresinde Olabilir | Define işaretleri ve anlamları

S. A Denize Sıfır Biryerde Havaya Bakan Bir Dikdörtgenin Odası Neresinde Olabilir

hasan1

Kullanıcı

karanar

Kullanıcı
işaret garip bir yerde. dik olsaydı kaya mezarı diycektik ama zemine kazıldığı için yüksekte aramıycaz odayı.son resimde işretlediğin yerler uygun. odanın yeri; işaretin yükseğinde olamaz(yatay işaretlerde). muhtemelen denizci mezarı. ama daha yüksekte başka odaya ait başka işaretler olmalı. yoksa bu abidenin en altına yapmazlardı mezarı. demekki yukarıda yatan başka biri ya da birileri daha var. hem de daha yüksek rütbeli. resimlerini büyütüp incelememe rağmen çekim kalitesi düşük olduğu için başka işaret göremedim. ama olmalı. başarılar.

hasan1

Kullanıcı
karanar ustam teşekürler yorumunuz için

karanar

Kullanıcı
yerin güzel, daha çok araştırma yapmalısın.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

çizdiğim yön, direk veya çapraz olarak ,açılmış yeremi yoksa ,diğer tarafamı düşer.

kuş başı görünümden şüphem yok. diğer çizdiğim kısımlarda bir işçilik bir traşlanma varmı sence.

bulguların çok net benzerlik göstermemesi yanıltabilir. bu görünüm çizdiğim ön zemin ve kayanın üstünden boşluk tespiti yapılmasını söyler.

wolf_52

Kullanıcı
birçok alanda yanıltmacası olan bir yer girişmiş gibi duruyor,şüpeli gördüğm nokdalar lakin ben bu 1 2 3 yazdığım kaylar giriş için kapatıldığnı düşnyorum,ve onlar alındığı zaman üsteki kaylar kayma yapıp tuzak devreye gireckmiş gibi duryor,tam bu 3 leme yapan taşları oynatmadan ortadaki 3 gen taşı tıpa olarak düşnyorum sarı işretlediğim, tuzağı tetiklemden giriş ihtimali var gibi duryor,şansınızı denyin boşluk bakın saygılarım la...

hasan1

Kullanıcı
wolf ustam işaretlediginiz resim gözükmüyor

hasan1

Kullanıcı
hocam burası açılmış magaraya bakan yöndür

çizdiğim yön, direk veya çapraz olarak ,açılmış yeremi yoksa ,diğer tarafamı düşer.

kuş başı görünümden şüphem yok. diğer çizdiğim kısımlarda bir işçilik bir traşlanma varmı sence.

bulguların çok net benzerlik göstermemesi yanıltabilir. bu görünüm çizdiğim ön zemin ve kayanın üstünden boşluk tespiti yapılmasını söyler.