S.a Kılıç | Define işaretleri ve anlamları

S.a Kılıç

Mete93

Kullanıcı
S.a tüm sayfa üyelerinin bayramını kutlu olsun sormak ıstediğim bir kaç işaret var öncelikle bir kılınç var olduğu kaya da m işareti ve ufak bir delik var ve biz bunun altını kaldığımız da sıkıştırılmış kayalar ve gri renkli çamur çıkıyor ve söktüğümüz kayalar üç gen şekilde bu konuda bana bilgi verir seniz sevinirim

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Resim yüklerseniz
Faydalı bilgiler
Elde edebilirsiniz

Kaçak kazıya hayır

Mete93

Kullanıcı
Site de veya benim internette arza var yükleme yapamıyorum tekrar özür dileyerek söylüyorum durumun olsa zaten izinli kazı yapıcam önemli olan biraz birşeyler bulup makina alıp izinli kazı yapmak ekonomik durumum yok can suyu lazım saygılarımla.

grasviti

Kullanıcı
Üçgen. Kayaların hemen altında kemerde çıktımi örme kemer veya kac MT indiniz ayrıca madem resim yukleyemiyorunuz profil fotosuna koyun o işaretleri olan bölgenin işareti gorelim ayrıca kazı izni almanızı tavsiye ederim kaçak kazıya hayir

Grasviti

Mete93

Kullanıcı
Üçgen. Kayaların hemen altında kemerde çıktımi örme kemer veya kac MT indiniz ayrıca madem resim yukleyemiyorunuz profil fotosuna koyun o işaretleri olan bölgenin işareti gorelim ayrıca "Yasak Kelime" izni almanızı tavsiye ederim kaçak kazıya
Üçgen. Kayaların hemen altında kemerde çıktımi örme kemer veya kac MT indiniz ayrıca madem resim yukleyemiyorunuz profil fotosuna koyun o işaretleri olan bölgenin işareti gorelim ayrıca "Yasak Kelime" izni almanızı tavsiye ederim kaçak kazıya hayir

Grasviti

Mete93

Kullanıcı
Çalışmaya başladık üstünde 20 cm toprak vardı aldık ondan sonra 1.5 tonluk kaya çıktı bu kaya kılıcin olduğu kayayı alttan desteklemektedir. Ve üç gen kayalarla sabitlenmiş kenarlara sıkıştırılmış. Üçgen taşlar sökül düğün altan gri beyaz çamur çıktı. 1.5 tonluk kayanın sağ tarafı elle kırılmış gibi ve çimento gibi bir madde çıkıyor ve cubuklarda 1.5 tonluk kayanın 50 cm sağ tarafını gösteriyor oraya daha kazma vurmadim . Kılıcın tam altı yani 1.5 tonluk kayanın üstü orda da tam yuvarlak olmayan bir kabartma tarzı bişey var. Yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca yanda yığma taşlar var 4 metre kadar yanı kamyonla dökülmüş gibi büyük ve yine sıkıştırılmış gibi küme halinde.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Konu başlığı
Konu içeriği ile ilgili olarak
Tarafımca düzenlenmiştir

Üst Alt