s.a saygı değer mekan ailesi.sizin için sunduğum bu kabartma yılana yorum gelir mi? acaba...!!!: | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

s.a saygı değer mekan ailesi.sizin için sunduğum bu kabartma yılana yorum gelir mi? acaba...!!!:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: s.a saygı değer mekan ailesi.sizin için sunduğum bu kabartma yılana yorum gelir mi? acaba...!!!:

değerli fakir baba kardeşim sende haklısın güvenilir biri ile buranın analizini yap ustaların dediğini de dikkate al hayırlısı ALLAH tan bu işaret zayi olmasın

A21MEDLi

Admin
Cevap: s.a saygı değer mekan ailesi.sizin için sunduğum bu kabartma yılana yorum gelir mi? acaba...!!!:

S.A AMEDLİ KARDEŞİM.
resimlerin açılmıyor görünmüyor yani..
mubarek kardeşim hatırlarıısn bir yorumuında bana demiştin bı yılanın aynısını derede dereye benzediğini göreceksin gerçi ben görmedim ama sonradan giden arakadaşlaarımız var.evet gerçektende yılana tıp,a tıp benzeyen bir dere var mış hemde derenin keskin virajı dahai var mış.öle dediklerinde aklıma senın yorumun geldi derenin 3 yerinde ayrı mal var diye. derenin başı ortası ve sonunda ytıyor mallar.yanılmıyorsm tabii.saygılar sevgiler usta selametle kalınız inş...

resimleri tekrar yükledim,inşallah bu olasılıklardan biri hedefe götürür.
+ yılanın 3mt.önünüde unutma.

İRON

Kullanıcı

değerli fakir baba kardeşim sende haklısın güvenilir biri ile buranın analizini yap ustaların dediğini de dikkate al hayırlısı ALLAH tan bu işaret zayi olmasın

eyv mubarek çok tşlr.a.r.o selametle kalınız..

İRON

Kullanıcı

resimleri tekrar yükledim,inşallah bu olasılıklardan biri hedefe götürür.
+ yılanın 3mt.önünüde unutma.

amedli kardeş ALLAH c.c razı olsun inş mubarek.inş gittiğimde bu yorumların bir kaç çıktısını alıp öle koyulacağım yola .dereyi bu ve farklı açılardan değerlendirp öle dönecem inş.keşke en ufak bir rastlantıya dahi denk gelsek ondan sonrası zaetn çorap söküğü gibi gerisi gelir.saygılşar saevgiler. selmaetle kalınız.çiçek sana

ersan

Admin

slm fakir -baba usta benim dusuncelerim bu yilanin hediyesi gitmistir coktan bu isareti bulan etrafi taramistir aftalarca makinelen .buyle isaretin hediyesini kim cacirir ustam .

İRON

Kullanıcı

slm fakir -baba usta benim dusuncelerim bu yilanin hediyesi gitmistir coktan bu isareti bulan etrafi taramistir aftalarca makinelen .buyle isaretin hediyesini kim cacirir ustam .

aga hediyesi onlara olsun .balığın buyüğü yerindedir.daha uykuda önemli olan onun uykusunu çalıp uyandırmak.bunun için uğraşmam lazım.hediyey miş mujdeymiş varsın onlara olsun.ama bir tondan fazla ağırlığındaki balığı daha kimse alamdığına eminim.çok tşlr arsan kardeş.a.r.o inş..