S.a.sayın Ustatlar Bu (kalp)işaretine Yorumlarınızı Alabilirmiyim | Define işaretleri ve anlamları

S.a.sayın Ustatlar Bu (kalp)işaretine Yorumlarınızı Alabilirmiyim

mertcan67

Kullanıcı
image.jpg
image.jpg
IMG1705.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sağolasın asi ustam. güzel bir kalp.

mertcan kardeş,asi ustamızın işaret ettiği gibi bulgular ön ve resme göre sağ kısma bakılmasını söyler.
bir bayana ait mezar odası.
sağ kısımda çizdiğim iki bulgu sanki erkeğimin mezar odası yakın ama ayrı yatıyoruz der gibi bir görünüm veriyor. her iki kısmın açığından 5-10 m. arası çekilirse giriş veya girişlerin görüleceğini söyleyebilirim. sağlıcakla.

mertcan67

Kullanıcı
IMG1713.jpg
sağolasın asi ustam. güzel bir kalp.bu resimde üstten cekim tasın ustam

mertcan kardeş,asi ustamızın işaret ettiği gibi bulgular ön ve resme göre sağ kısma bakılmasını söyler.
bir bayana ait mezar odası.
sağ kısımda çizdiğim iki bulgu sanki erkeğimin mezar odası yakın ama ayrı yatıyoruz der gibi bir görünüm veriyor. her iki kısmın açığından 5-10 m. arası çekilirse giriş veya girişlerin görüleceğini söyleyebilirim. sağlıcakla.

mertcan67

Kullanıcı
ayrıca ustatlar önemli bir konu daha söylicem.bu yıgma tasların içinde birde foto da göruyorsunuz resiminide size atıcam kerti yapılmıs 3 tarafi yontulmus tas cıktı ve önemlisi bu yıgmadaki tasların altları yemyesil zehir var .onuda nerden biliyom derseniz ben elimle ellerken gözüme degmiş kıpkırmızı oldu ve yaslar akıyordu sulanıyordu.simdiki butun fotoları atıyorum sizlere.ayrıca bu yer derenin 400 veya 500 metre suyun akışının döndügnüzz zaman solunda kalıyorr.ayrıca kalp işaretinin onunde 3 adet tas yıgmaları var birtanesi önunde diğer ikisi 40 adım yanyana uzakta ama o tasların altları toprak ıslak yani.
IMG1713.jpg
IMG1711.jpg
IMG6625.jpg

mertcan67

Kullanıcı
IMG1708hj.jpg
IMG1709.jpg
IMG1718.jpg
IMG1716.jpg
bu resimler .sag taraf ve sol taraf.ve geniş acı

Son düzenleme: