S.a Usdatlar Bura Birinci Bölge | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

S.a Usdatlar Bura Birinci Bölge

arifoglu

Kullanıcı
Ustam mujde dediginiz sey kucuk olur ve asi mali gizlemek amacli koyulur bulundugunuz alan size gayet guzel zeminalti odalar vermekte kap var yildirim isareti de var ve etrafta pinar var diyorsunuz sirtinizi pinara verin ve bu isaretli alana sagindan ve solundan duz istikamette cubuk cekin illaki boslugu yakalayacaksiniz ama takildigim tek nokta yeriniz tuzalki dikkat gerektiren bir yer unutmamaliyiz ki MULK ALLAH' indir ve yine soyluyorum tamam buldum hayatim degiscek sunu alir bunu satarim derseniz tuzaklar kacinilmaz olacaktir once bosluk bakin sonrasinda corap sokugu gibi gelecektir saygilar
Usdadim sağolun verdiğiniz bilgilerden ötürü ve ben resimleri atarken 1 2 3 4 5 diye beş bölgeye ayırdım ve öğle yükledim diyer resimlerede bakmaya zamanınız varsa ve bakarsanız sevinirim

arifoglu

Kullanıcı
Ustam mujde dediginiz sey kucuk olur ve asi mali gizlemek amacli koyulur bulundugunuz alan size gayet guzel zeminalti odalar vermekte kap var yildirim isareti de var ve etrafta pinar var diyorsunuz sirtinizi pinara verin ve bu isaretli alana sagindan ve solundan duz istikamette cubuk cekin illaki boslugu yakalayacaksiniz ama takildigim tek nokta yeriniz tuzalki dikkat gerektiren bir yer unutmamaliyiz ki MULK ALLAH' indir ve yine soyluyorum tamam buldum hayatim degiscek sunu alir bunu satarim derseniz tuzaklar kacinilmaz olacaktir once bosluk bakin sonrasinda corap sokugu gibi gelecektir saygilar
usdadım yanlış anlama beni her gun kapıma yelen ve benı arıyan bankalardan ve alacaklılardan ögle yoruldumki evimde huzur kalmadı bir ""Argo Küfür"" yuzunden 400 bin tl borca girdim ve battim ögrendiyim tekşey allah diyen herkase guvenmemem gerekdihi oldu o yuzden ben bunların mujdesini arıyorum cunku yoruldum artık

arifoglu

Kullanıcı
usdadım beni yanlış anlama gırtlahıma kadar battım bankalar bir tarafdan elden aldıklarım bırtarafdan hergun arıyorlar hacze gelıyorlar bir şerefziz yuzunden 1.5 yıldır anamdan emdiyim burnumdan geldi evimde huzur kalmadı ben borcumu ödeyecek kadar istiyorum oluda verecek olan allah cc ama azını ama cohunu müşdesi daha kolay olur diye müjdenin peşindeyim şimdilik beni bu sirtimdaki yukden kurtarsin yeter elham dulillah saglıhımız yerimde usdat ötekileride buluruz inşallah ama bana müjdesi lazim

arifoglu

Kullanıcı
ben olsam burada karşısındaki kayalı alanda
çıbıkla bir boşluk tesbiti algilıyormuyum buna bakardım
burada bir giriş olmalı diye düşünüyorum.
usdadım yanlış anlama beni ben gırtlaha kadar batmişim ben şimdilik müjkesini yani kolay olanı istiyorum borclarımı ödeyip huzurla uyumak istiyorum neyse kusura bakma usda

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam alttan yedinci rsimde kayadaki oyuntular murc izi tasiyor ise ki bana dogal gelmedi ustm kusura bakma tatildeyim ve tlfondan girdiimden resim isaretleyemiyorum ama buyuk oymain aag yaninda topraga giden kanal mevcut orad bosluk alabilirsin birde aklima gelmisken mujde dedigimiz sey kaya meArinda iseniz kayada bir gozde olur yahut yer altinda malesef uzulerek soyluyorum siZinki yeralti ve ortalama bosluk ve deerli tesbiti yapabiiuorsan yani cubuk kullaniyorsan oyle bulabilirsin

Üst Alt