s a | Define işaretleri ve anlamları

s a

efo6013

Kullanıcı
Selamunaleyküm sevğili site yönettimindeki arkadaslar ben siteye yeni girdim ortalama olarak bir ay oldu bu zaman sarfında sitde bir kac konu acıp bazı işaretleri sayğı değerli hacaların yorumlarını arz edecektim fakat sitenin resim yüklemek malsef bir eziyet iki saat te bir resim yüklüyemedim bu konu ile resim yükleme işlemlerini birza hızlandırırsanız sevininim konu acamıyoruz iğli arkadaşa arz ederim iyi calışmalar sayğılarımla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: s a

a.s

ilginize tesekkur ederım.
bu zamana kadar resım yuklerken boyle bir sıkıntı yasandıgı konusunda hıc bır şikayet almamıştık.

bu durumun muhtemelen internet hızınız ile alakalıdır.
resim yukleme ile ilgili herhangi bir iyileştirme yapmak mumkun degıl.en ıyı hali suanki halidir.yapılan teste bir sorun ile karşılaşılmadı.

bu sitede sorun oldugunu düşünüyorsanız,

bu sitelere resminizi yükleyip cıkan resmın uzerınde mause ıle sağ tuşa basarak resmi kopyala demeniz yeterli olacaktır.daha sonra burdaki konunuza yapıştır dersiniz tamamdır.

kolay gelsin.

ayrıca sitemize üye olup ilgi gösterdıgınız ıcın tesekkur ederız.

efo6013

Kullanıcı
Cevap: s a

S A Saygı değli hocalarımız resim yükleme hakkında konuya ağarlık verdiğiniz için teşekürler urele vermiyordu şimdi başka alternetif siteler verdiğiniz için bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi arz eder vede açağım konu hakında bana yardımcı olrursanız cok tşk ederim başarılarınızın devamını temenli ederim sayğılar