Sac Ayagı Yani Üçgen Agac | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sac Ayagı Yani Üçgen Agac

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Bazende tek ağaç olur o zamanda ruh ikizinin olduğu yerde olur çok değişiklikler gösterir, Bazende sıralı iki yakın bir uzak olur vs.vs.çoğaltabiliriz.
Mesala iki yakının solundakinde çeşme veya dere sağındakinde mezar olur.
Üç ağaç para için taşa götürür vs.
Konu güzel Konu devamını bekliyorum arkadaşımdan...

tuarec

Kullanıcı
herkes birazçık bilgi paylaşsa çok güzel olur sonuçta herkese lazım olacak bilgiler üçlemede tılsım varmıdır yokmudur benim bildigim vardır kimine görede yoktur

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Fenerli ustam teşekkürler konuya sizde devam ederseniz seviniriz
Arkadaşımızın konusu güzel konu ona saygı gösterelim görelim, değişik olanlarını bizde katkıda bulunuruz.
Tılsım konusunda ise orta merkezden alıpta sağ kalanı duymadım.

özgürXdaglı

Vip Üye
niyet bilgi paylaşımı isteyen herkez gelsin bildigini paylaşsın bilmeyen arkadaşlara yardım etmek şimdi üçgen üçleme ile devam edelim büyü tılsım için başka konu acılır tuarec

oymak beyi

Kullanıcı
kıymetli Ustalarim, kaya tamam, oyma lar tamam, dağ tepe tamam, ama ağaç gibi yoldan geçen birinin kesip götüreceği, yada yelin fırtınanın selin yıkıp yok edebileceği, yangın çıksa yok olacak ve bir ömrü olan bir ağaç gövdesine anlam yüklemek sağlıklı mi? bu ağaçların saydığımız bu etkenlere maruz kalmayacagindan nasıl emin oluyorlar? bir arada bulunan ağaçların üçgen, dörtgen gibi simetrik duruşları oluşturması milyarlarca ağaç içinde çok olası değil mi? ben anlamadığım dan soruyorum. aydınlatırsanız mumnun olurum. saygılar