Sadece Altına Ayarlı Cihaz Yapıyoruz(Ekip) | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Sadece Altına Ayarlı Cihaz Yapıyoruz(Ekip)

metin77

Kullanıcı
Özür dileyerek, bende kendi kanaatimce bir şeyler yazmak istedim. Çubuk her insanda çalışır önemli olan doğru çubuğu bulmaktadır. Mekanda ustalarımızin genel anlamda uğraştığı klasik cubukculukta doğru çubuğu bulmak biraz sıkıntılı, ben cubukculugun başka bir versiyonuyla uğraştığım için benim cubukculuga bakış açım farklı. Sistem farklı olunca sizin doğrularinizla benim doğrularım çakışıyor.kimseyi üzmek yada polemik yapmak gibi asla bir niyetim yok . Ben bu işin fetva veren hüküm veren bir otoritesi falan değilim.sizin gibi sıradan cubukculukla uğraşan biriyim.benim uğraştığım sistem Turlama sistemi bizim bu sitede bu sistemle uğraşan kimse yok herhalde,yada ben denk gelmedim . benim uğraştığım sisteme göre Çubukculuk 15 ana maddeye endeksli bir paket programdır
1/ çubuk dedektör gibi 9 metal maddeyi bulur
2/ çubuk dedektör den ayrı 6 metal olmayan maddeyide bulur
3/çubuk aynı zamanda bir frekansmetredir. Bunun usul ve şartları vardır hesaplama sayıları filan vardır tam bir polemiğe açık bir konudur.burda konuyu kesiyorum.
4/çubuk aynı zamanda bir alan taramadir bulunduğunuz yerden dört bir tarafı tarayabilirsin. Mesafeyi Çubukçu'nun bioenerji si yada vücut frekansı belirler
Not - çubuk sade ve yalın
5/ sade ve yalın çubuk aynı zamanda dijital teknolojinin basit ama sağlam bir ürünüdür. Şimdi bazı arkadaşlar bana gülmeye başlamıştır ama gülmeyin ben ne yazdığımı biliyorum.dijitalin Türkçe karşılığını Google da yazarsanız ne çıkıyor karşınıza sayısal degilmi evet sayısal teknoloji
Neyse yazacak şey çokta konu içinde konu açmak gibi olacak konu sahibine de ayıp olmasın şimdilik benden bu kadar
Sade çubukla altını bulmak çok zor. Yüzeyde olmalı ve kısa zaman önce su ile temas edip manyetigini yitirmeli. Bu kanaatimce kesin bilgi şöyleki, bir altını neden mıknatıs tutmaz? Gümüşü neden tutmaz? Gümüş ve altın iç içedir. Dünya saat yönünun tersine döner iken altın ve gümüş iyonları dünyaya zıt yönde yani saat yönünde döner. Bu ters oluşum zamanla dünya dönme sayısına göre manyetik oluşur ve bu manyetik alana giremezsiniz. Girerseniz ya kalp krizi ya kusma yada bayılma yaşarsınız. Bu yaşanmış ve kesin bilgidir dikkalli olalım

Turlama sistemi derken kendi etrafinizda mi donerek sinyal yakaliyorsunuz merak ettim.

SPARTALI

Kullanıcı
Sade çubukla altını bulmak çok zor. Yüzeyde olmalı ve kısa zaman önce su ile temas edip manyetigini yitirmeli. Bu kanaatimce kesin bilgi şöyleki, bir altını neden mıknatıs tutmaz? Gümüşü neden tutmaz? Gümüş ve altın iç içedir. Dünya saat yönünun tersine döner iken altın ve gümüş iyonları dünyaya zıt yönde yani saat yönünde döner. Bu ters oluşum zamanla dünya dönme sayısına göre manyetik oluşur ve bu manyetik alana giremezsiniz. Girerseniz ya kalp krizi ya kusma yada bayılma yaşarsınız. Bu yaşanmış ve kesin bilgidir dikkalli olalım

Turlama sistemi derken kendi etrafinizda mi donerek sinyal yakaliyorsunuz merak ettim.
Ona bakarsan kardeşim pirinç te bakirda alüminyumda kalayda kurşunda mıknatıs tutmaz.manyetik alanı da yaratan EMD dediğimiz elektro manyetik dalgalardir.EMD nin negatif ve nötr kısmını çözdüğün zaman yükünün yüzde seksenini hafifletmis olursun.yani mineralli dediğimiz taşlarda enerji yayar ve onlarda manyetik alan yaparlar.bunun adı negatif enerji dalgasidir . Turlama sistemi Mevleviler gibi kendi etrafında dönerek değil sağ çubuğu madde üstünde yere paralel şekilde tutarsın çubuk döner bu tur sayısı hesaplanarak belli bir sisteme göre değerlendirilir, bir nevi sakulculerin kullandığı sistemin çok benzeri...

metin77

Kullanıcı
Ona bakarsan kardeşim pirinç te bakirda alüminyumda kalayda kurşunda mıknatıs tutmaz.manyetik alanı da yaratan EMD dediğimiz elektro manyetik dalgalardir.EMD nin negatif ve nötr kısmını çözdüğün zaman yükünün yüzde seksenini hafifletmis olursun.yani mineralli dediğimiz taşlarda enerji yayar ve onlarda manyetik alan yaparlar.bunun adı negatif enerji dalgasidir . Turlama sistemi Mevleviler gibi kendi etrafında dönerek değil sağ çubuğu madde üstünde yere paralel şekilde tutarsın çubuk döner bu tur sayısı hesaplanarak belli bir sisteme göre değerlendirilir, bir nevi sakulculerin kullandığı sistemin çok benzeri...
Dünyada en iletken madde altındır. Gümüş altindan ayriltirilmis bir metaldir. Dolayısı ile en güçlü manyetik te altında olur. Kurşun kalay gibi metaller çok az manyetik olusturular. İşin çözüm noktası pozitif yüklü negatif iyonlar ile negatif yüklü pozitif iyonlar.