Sağlık Sorunum

A21MEDLi

Admin
s.a. sağolsun bozkurt usta arayıp sağlığımı sorup selamlarınızı iletti,yolladığınız selamlar başım gözüm üstüne.
Allaha şükürler olsun emar sonucunu nuroloji ve göz dr.ları bakıp herhangi bir sorun olmadığını söylediler damarlarda bi daralma kayma yokmuş,özel bir gözlük kullanarak gözümün kayması kısa sürede düzelecek inşallah.gözlüğün elime geçmesi 4 günü bulur.
bunları yazmak için,monitöre 15 cm yaklaşarak yanlış yazmamaya çalışıyorum.
inşallah en kısa sürede tekrar buluşmak dileğiyle,saygılarımı sunarım.

TEVFiK

Vip Üye
s.a. sağolsun bozkurt usta arayıp sağlığımı sorup selamlarınızı iletti,yolladığınız selamlar başım gözüm üstüne.
Allaha şükürler olsun emar sonucunu nuroloji ve göz dr.ları bakıp herhangi bir sorun olmadığını söylediler damarlarda bi daralma kayma yokmuş,özel bir gözlük kullanarak gözümün kayması kısa sürede düzelecek inşallah.gözlüğün elime geçmesi 4 günü bulur.
bunları yazmak için,monitöre 15 cm yaklaşarak yanlış yazmamaya çalışıyorum.
inşallah en kısa sürede tekrar buluşmak dileğiyle,saygılarımı sunarım.
Ve aleykumselam, Sayın Ustam Hoş Geldiniz tekrar gelmiş geçmiş olsun benim büyük kızımda aynı şekilde özel bir gözlük verdilerdi Allah'a çok şükür olsunki düzeldi İnşallah sizin gözlerinizde en kısa zaman içinde düzelir Sıhatinize kavuşursunuz.Saygılarımla

MAVRAN

Super Moderatör
A21MEDLİ Ustam tekrardan geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim, MEVLAM İnşellah hastalığınızdan bir iz bırakmaz. Ramazanın gölgesi üzerimize düştü inşellah Ramazan ayının hürmetine tekrardan sağlığınıza kavuşur en kısa zamanda aramızda olursunuz. ALLAH'A emanet olun. ALLAH YAR ve YARDIMCINIZ OLSUN.

TEVFiK

Vip Üye
Allah c.c.sizlerden razı olsun yapılan dua ve temenilerinizin benimle birlikte,ümmeti Muhammed'in hasta ve yaralı olan kardeşlerimize'de ulaşmasını Rabbim'den niyaz ederim.
AMİN'İnşallah Sayın Ustam Allah Siz'den'de Bir Ömür Boyu Razı Olsun Saygılarımla.