Sahtekarliga Dikkat | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Sahtekarliga Dikkat

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
eskişehir bursa ve kocaeli muze mudurluklerinden yapilan uyari ve ikazlar neticesinde burdaki dostlarimizi uyarmak maksatlidir şahsimiz veya herhangi bir tanidigimiz konuya tam olarak vakif degiliz emniyet ve adli birimlercede takip edildigi kanaatindeyiz.
arkadasiniz bukonuya vakifmi degilmi onu bilemeyiz onada baska birilerinden gelmişde olabilir bu yukarda belirtdigimiz sekildedir ha arkadasiniz madem biliyor yerini yurdunu o vakit işi bitirsin fakat gelen ihbarlar bu videolarin gosderilip para talep edilmeleriyle alakali bu şekildede malumatiniz olsun.

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Ustam bu işaret define sitelerinde meşhur bir işaret,epeyde eski
yeni olanı,bir kardeşimiz bunu konu olarak açmış ,ve tavuk un kafasıda kırıktı
her halde müjdesi vardır diye kırmışlar.sizin görüntülerdeki gazetede yanındaydı
görüntüyü başkasından almış bilemem,benim intibam kendi çekmiş
yalnız video değil resimlerdi hatta kalemle tarih dahi yazmışlardı
ama bu arkadaştan net bilgileri alabilirim,zanediyorum,
alırsam buraya yazarım,inşallah.

wolf_52

Kullanıcı
babakonda ustama katlıyorum, 3 kağıt işi bu, dikkat etdiyseniz civcivler 5 tane 1 de tavuk 6 eder çift rakkam, buda zeminde olduğnu gösterir, çif rakamlı tavuklar zeminde düz taşa yapılır ve toprak altında çıkar, teyit olarak niksar akkuş yol yapımında çıkdı, bundan yıllar evel ve basmaklı merdiven ve mihrap giriş yeri çıkdı, sonrası anlatılmadı, bunu dozerin yanındaki yağcısı anlatdı bire bir şahidi bu işlerden anlmayan brisi, tek rakamlı olsa düz duvarda olur tavuk ve civcivler,.... domuzla aynıdır sistemi hemen hemen,domuzda genel olarak kuru derede burda raslayan var yavrularıyla beraber arka arkaya işaretin toplam mı 1 karış yer tutmuyor, hesbını siz yapın, tavukda aynıdır,diye tahmin ediyorum,2 ci bri vakka ise, çocukken yaşlı bir amcamız kendi bahçelerinde tavuklar ve civcivlerin olduğu kaylar vardı ama kaynın kendisi resmen tavuk ve civciv gibi ustüne çocukken oturup oynardık demişdi, uzakdan bakdığın zaman sanki gerçek yayılır haleder sanırsın demişdi, bahçe düzenleme gördü toprak altında kaldı hepsi diyor halla duryor, yani bu canlı örneklerden yola çıkarsak neyin ne olduğunu açıklıyor....

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
ustam işaretle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum
sıkıntı birileri bu işaretleri çekmiş insanları dolandırıyormuş
yoksa işaret sağlam,hazinesini buldular bulamadılar bilemiyorum
tavuğun gömüsünün kolay olduğunu düşünmüyorum,sizdaha iyi bilirsinizde
ben bugün o arkadaşın tavukla ilgili konusuna girdim
orda bu videonun linklerini vermiş,buranın başkaları tarafından deşifre edidiğini yazıyordu.