Sandık yüklü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sandık yüklü

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni kardeşim hak konuşuyor her zaman tebrik ederim. Özü de sözü de aynı.
Sizin konunuzun bir eş değeri de resimdeki bölgedir.
Estafirullah ustam ALLAH razı olsun. Gözümüzün ve fikriyatımızın bildiği gördüğü kadarıyla diyelim ona İnş’ALLAH. 🤲

Kader25

Admin
Guzel bir alan abi.
Sizin paylasimlariniz, mezar sunkalarinin otesinde farkli bir zemin.
Malesef bu sistemleri bilen cok az.
Bilenlerde genele tam detayli yazamiyorlar, haklilar. Bazi konulara bende yazamiyorum, bildigim halde. Zira meydan hep toz duman. Kurda yol gosteren kuzgun, oturup koyunla ağlaşiyor. Bazan da konu sahibi yetersiz kaliyor, verilen emekler zayi oluyor.
Velhasil nasipten ote birsey olmuyor.

Keskeler bitmez ya,
Keske 20 yil once bu fotograflar elimizde olsaydi. Buralarda piknik yapsaydik :)

Herseyin hayirlisi.

balkaya34

Kullanıcı
Guzel bir alan abi.
Sizin paylasimlariniz, mezar sunkalarinin otesinde farkli bir zemin.
Malesef bu sistemleri bilen cok az.
Bilenlerde genele tam detayli yazamiyorlar, haklilar. Bazi konulara bende yazamiyorum, bildigim halde. Zira meydan hep toz duman. Kurda yol gosteren kuzgun, oturup koyunla ağlaşiyor. Bazan da konu sahibi yetersiz kaliyor, verilen emekler zayi oluyor.
Velhasil nasipten ote birsey olmuyor.

Keskeler bitmez ya,
Keske 20 yil once bu fotograflar elimizde olsaydi. Buralarda piknik yapsaydik :)

Herseyin hayirlisi.
Selam usdadım , sözlerinizde haklısınız, Fakat 20 yılı geçdik zaten,,, Bundan sonrasında ne yapılır,ona bakmak lazım,,,Eger bir başka açıdan bakarsak ,20 yıl evvelden şimdiki zamandada olumlu yönde avantajlarımız var gibi ,,
Yine piknik yapma imkanlarımız var, RONİ usdadın burası hakkındaki açıklamasını anlamışsınız ,, henüz hiçbir şeye geç kalmış sayılmayız ,, Tabii bu benim görüşümdür,,,

balkaya34

Kullanıcı
Sandık değil orası lobik saklama bölgesi. Kayanın ön kısmına sırtını dayayıp her iki kolunu planör duruşuna getirdiğin zaman sağ işaret parmağı ile sol yüzük parmak istikameti kol mesafesi hizasında dip odalamaya bakar. Cihazın pek gerekmeyeceği yerlerden biri bu tür lobik yerlerdir. Lobik sayısını çözmek için her kayanın pozisyonunu hemen hemen bir birine yakın derecede aynı bulursun. Hafif yön değişimi istikameti netleştirir.
Selam RONİ usdam ,,
LOBİK anlamı nedir usdam,

balkaya34

Kullanıcı
Bir yapının ana girişine bakarak görünürde ki girişin ilk boş alanı ile bu boş alana sahip çoklu alan boşluklarına denir. Buda genel anlamda idarecilere ait alanlardır.
Çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun, Çok kıyetli bilgiler bunlar,,

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bir yapının ana girişine bakarak görünürde ki girişin ilk boş alanı ile bu boş alana sahip çoklu alan boşluklarına denir. Buda genel anlamda idarecilere ait alanlardır.
Yani otellerdeki lobinin karşılığı gibi diyorsun ustam :)

balkaya34

Kullanıcı
Yani otellerdeki lobinin karşılığı gibi diyorsun ustam :)
Selam Necat usdam ,Aslında internetde Lobik diye yazdım, Kelime anlamı Lobi olarak geldi Büyuk otellerde lobi ,Evlerde Antre ,Veya hol gibi anlamlar aldım ama ,Yinede rahatlamak için en dogrusu ustasına sormak dedim ve sordum çok güzel cevap aldım, Sagolun var olun INŞAALLAH,, Necat usdam işin kolay gelsin

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selam Necat usdam ,Aslında internetde Lobik diye yazdım, Kelime anlamı Lobi olarak geldi Büyuk otellerde lobi ,Evlerde Antre ,Veya hol gibi anlamlar aldım ama ,Yinede rahatlamak için en dogrusu ustasına sormak dedim ve sordum çok güzel cevap aldım, Sagolun var olun INŞAALLAH,, Necat usdam işin kolay gelsin
Sağolasın ustam. Rabbim sana inşallah gönlündekini versin. Selametle kal ustam.