Sarı Gölün Yanındaki Kayada Kanal Ve Yuvarlak Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sarı Gölün Yanındaki Kayada Kanal Ve Yuvarlak Oyma

**seyyah**

Kullanıcı
burası açık arazi 10 km uzaklıkdan bile işlem yaplırken gözükme ihtimali var eşkiya bu durmu göz önde bulundurmuşdur burası olduğnu sanmıyorum... bri belgede kenarındaki dizili sarı taşlardan sabh ın ilk güneşinin vurması ve yansımsı sonucunda sarı göl tabirini aldığnı okmuşdum burda batı kanadı dizli taş suya aksini vurcak bir yapı göremdim burası değil....
usta burasımı değilmi bilmem ama kanalın kaya ve yukarısı dooğuya düşüyor kayalık tamamıyla güneş çıktığında kesin gölge gölün içine düşer.

**seyyah**

Kullanıcı
eşkiya kayıtları ,net bilgi veriyor görünümünde olsa dahi , normal kayıtlar daki gibi anlaşılır olmaktan uzaktır. suyun renginden başka ,diğer özellikleri görünmüyor.
,mezar odaları ,ilaveten başka amaç taşıyan bulgular görünüyor. yalnız alanın görünümünü iyi verememişsin.

açıkta görünen kayalıklar ve yakın olanlarda bazı işçilikli yerleri çizdim. ikinci resimdeeki kayalar kenarları kırılarak yerleştirilmiş.
usta yorum için teşekürler çizdiklerini dikate alacam.

Üst Alt