saygı değer kardeşlerim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

saygı değer kardeşlerim

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Cevap: saygı değer kardeşlerim

allah c.c sizden razı olsun ustam.. bilinçli yorum için ve ayretten ilgilendiğin için teşekkürler..
Tam duygularımı paylaşmışsın resmen. adamlar çeteleşmiş olacak gibi değil. yaptıkları tam bir haşhaşilik .. .:)

saygılar sunarım ustam sanal alemde yıllardır isminizi duyarız buda birileri için sıkıntılı olmalısı normalı.

Son düzenleme:

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

ve aleykumselam

güzel yorumlarınız ve görüşleriniz için sitemiz ve şahsım adına teşekkür ederim.
sitemiz bir saygı çercevesı ıcınde oturmuş ve yavaş yavaş sağlam adımlarla siz değerli ustaların katılımı ve desteği ile büyümektedir.

kavgadan uzak,rencide edici yorumlardan geri durarak dahada büyümek bizlerin elinde.
hatalı arkadaşları uyarmadan sitemizden uzaklaştırmıyoruz,uyarıları bazen kırılmasınlar dıye dırekde yapmıyoruz,konu ıcersıne dolaylı yazıyoruz,yinede devam edilirse cezalı duruma düşüyorlar.

sebeple eşitlik sağlamaya çalışıyoruz,ki sizde bunu fark ederek bu konuyu açmışsınız sanırım.
sitemizi övmek adına değil,kendimizi tanıtmak adına yazdım bunları.
saygılar sevgiler bizden.

Asıl ben teşekkür ederim beni dinlediğiniz için sayın Bozkurt ustam..
Evet aslında doğru olanıda odur. uyarırsın veya bu tarz şeyler yaparsın..
Benim hatam 1 kere engellendiğim siteye tekrardan dönmemdi zaten.
gerçekte engellenip engellenmemem önemli değildi, bana dokunan saygısızlıktı.
benim onlara ettiğim emeği kimse yapmamıştır belki...karşı tarafda ban a cephe tutmuş olan haşhaşileri savunmaları da zoruma gidiyor ve onlara tek kelime laf bile söylenmiyor..
Hern eyse çok şükür o terbiyesizlerden uzaklaştım...Allah razı olsun sizden.

msftdftr

Kullanıcı

çokta takma beya bizde Trakyalıyık banlayan kaybeder...

Kervan07

Admin

Cümleten Sa.
Konuyu açma sebebim dostluk ve kardeşliktir.
Kısaca bir şeyler demek istiyorum ve okuyan okumayan kardeşlerimden Allah razı olsun..
Bu siteye yaklaşık 4 aydır üyeyim ve üye olmadan önce bir çok yerden sitelerden üyeliğimi iptal etmiştim ama bir kaçı kalmıştı. Bu gün itibari ile üyeliklerimi engellemişler o bulunduğum sitelerden. Nedeni ise doğru olmamız ve falcılık yapmamamız.. bu bana karşı ikinci girişimleri oluyorlar ve iyide oldu. Çünkü gerçek kardeşliği burada buldum sayılır, hatta buldum.Başlıkta belirttiğim gibi artık usta dan ilerisiniz Allah ın izniyle. Diğer sayfalarda boşuna sitres yapıyormuşuz..Bir iki tane densiz yüzünden boşuna hakaret yiyormuşuz. ve en önemlisi de saygısızlık.. İlk emeğe, daha sonra bilgiye saygısızlık görüyormuşuz. Artık onlarla işim olmaz zaten. Allah siz değerli kardeşlerimden razı olsun ve Allaha şükür ki böyle bir ortamın içerisindeyim.. bu iki satırda içimi dökmek istedim siz kardeşlerime, abilerime.. saygılar sevgiler.;)

diğer siteler hakkında söylemeye değecek bir kelime bulamıyorum..binlerce üyesi olan bir siteye bakıyoruz,içlerinden adam gibi adam bir elin parmaklarını geçmez..

ben sabah hazırlanıp dağa çıkıyorum,gördüğüm her taşın üzerine bakıyorum,kayaları tek tek inceliyorum,yüzlerce resim cekiyorum,çobandan,köylüden,jandarmadan,ormancıdan,avcıdan,vahşi hayvanlardan kendimi saklıyorum..dahada kötüsü cinlerin saldırısına uğruyorum..kendimi,sağlığımı ve ailemi tehlikeye atıyorum..

eve geldiğimde yorgun,aç ve kirli bi şekilde uzanıyorum büsbütün kanepeye..vücudumun bir çok yerinde dikenlerden dolayı kesikler görüyorum..

daha sonra çektiğim resimleri bilgisayarıma aktarıyorum ve dikkate alınacakları dosyalıyorum..sonra resimleri tek tek boyutlandırıyorum..daha sonra tek tek upload sitesine yüklüyorum ve linkleri forumda paylaşıyorum..

şimdi burda heyecanlı bekleyiş başlıyor...defalarca forumda açtığın konuya göz atıyorsun acaba ustalarım bir şey yazmışlarmı diye..

diğer sitelerde sen ödüllenmeyi beklerken aksine taşlanıyorsun!! masa başı definecilik almış başını gidiyor..adamlar senin arazide bir günde yaşadığını belkide ömründe yaşamamışdır ama seni sözde cebinden çıkarır...

burda yani DEFİNE MEKANINDA ben saygı sevgi dostluk ve kardeşliği buldum..bu sitenin kurucusu, dürüst ve karakterli bir insan olduğundan,forumuda bu düzey insanlar ile tanıştırmış..

allah hepinizden razı olsun...

sevgi saygı ve nice dostluklara

selamlar kervan07

Son düzenleme:

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

diğer siteler hakkında söylemeye değecek bir kelime bulamıyorum..binlerce üyesi olan bir siteye bakıyoruz,içlerinden adam gibi adam bir elin parmaklarını geçmez..

ben sabah hazırlanıb dağa çıkıyorum,gördüğüm her taşın üzerine bakıyorum,kayaları tek tek inceliyorum,yüzlerce resim cekiyorum,çobandan,köylüden,jandarmadan,ormancıdan,avcıdan,vahşi hayvanlardan kendimi saklıyorum..dahada kötüsü cinlerin saldırısına uğruyorum..kendimi,sağlığımı ve ailemi tehlikeye atıyorum..

eve geldiğimde yorgun,aç ve kirli bi şekilde uzanıyorum büsbütün kanepeye..vücudumun bir çok yerinde dikenlerden dolayı kesikler görüyorum..

daha sonra çektiğim resimleri bilgisayarıma aktarıyorum ve dikkate alınacakları dosyalıyorum..sonra resimleri tek tek boyutlandırıyorum..daha sonra tek tek upload sitesine yüklüyorum ve linkleri forumda paylaşıyorum..

şimdi burda heyecanlı bekleyiş başlıyor...defalarca forumda açtığın konuya göz atıyorsun acaba ustalarım bir şey yazmışlarmı diye..

diğer sitelerde sen ödüllenmeyi beklerken aksine taşlanıyorsun!! masa başı definecilik almış başını gidiyor..adamlar senin arazide bir günde yaşadığını belkide ömründe yaşamamışdır ama seni sözde cebinden çıkarır...

burda yani DEFİNE MEKANINDA ben saygı sevgi dostluk ve kardeşliği kurdum..bu sitenin kurucusu, dürüst ve karakterli bir insan olduğundan,forumuda bu düzey insanlar ile tanıştırmış..

allah hepinizden razı olsun...

sevgi saygı ve nice dostluklara

selamlar kervan07

Sendende allah c.c razı olsun ustam, zaman ayırıp bir şeyler paylaştığın için ve duygularımıza ortak oldugun için.. Masa başıcıları almış başını gidiyor zaten.. geçen sene tam 7 ay inmedim dağdan.. dediğin gibi paylaşımlarda bulunduk yardımlarda bulunduk.. ama bir baktık ki iki tane densiz yüzünden hakaret yiyoruz.. hayatın da toprağa basmamıştır, çamura girmemiştir , geçirdiğimiz te hlikelerden bırak yanından geçmeyi haberdar olmamıştır ve ben ustayım profum diye de yorum atarlar.. ben buna terbiyesizlik derim ustam.. tekrardan teşekkürler Allah razı olsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Ustam güzel düşünce ve fikirleriniz için teşekkürler
Tekrar mekanımıza hoş geldiniz der
Tüm üyeler gibi baş köşede ağırlanacağınızı bilmenizi isterim
Diğer sitelerin Rabbim işini gücünü rast getirsin
Ne yaparlarsa kendilerine
Bizden uzak dursunlar ne yapıyorlarsa yapsınlar
Laf açılmışken diğer sitelerden
Üyelerimiz arasına fitne sokanlar var
Neler konuştuklarını
Ne iftiralarda bulunduklarını yazmayacağım
Lütfen uyanık olalım
İtibar etmeyelim
Aramızda bulunan kişiler hepsi birbirinden değerli
Birbirinden üstün insanlardır
Birbirimizin değerini bilelim
Safları sık tutalım arkadaşlar
Saf sık olmazsa şeytan kaynak yapar...Vesselam
Malatya'lı olmanız hasebiyle size her şey serbest:)
Bu da aramızda kalsıngöz kırp

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

Neler konuştuklarını
Lütfen uyanık olalım
İtibar etmeyelim
demekki toprak herkesi çekiyor. bende bir fındık bahçesi veya bölgemin bir yapısını bir parçasını gördüğümde ayni duygulara kapılırım. milliyetçilik bu olmalı. benim fındıkları yalnız yemem gibi sizlerde kayısıları yalnız yiyenlerdenmisiniz?. sağlıcakla...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

demekki toprak herkesi çekiyor. bende bir fındık bahçesi veya bölgemin bir yapısını bir parçasını gördüğümde ayni duygulara kapılırım. milliyetçilik bu olmalı. benim fındıkları yalnız yemem gibi sizlerde kayısıları yalnız yiyenlerdenmisiniz?. sağlıcakla...

Abi senin fındık bahçen var tek başına yiyorsun
Afiyet olsun
Benim kayısı bahçem yok
Ama Malatya da ki bütün kayısı bahçeleri benim
Bir bahçeye yanaşırım
Abi şurdan bir poşet yapıp gidecem
Al kardeşim al iki poşet al derler
Bu şekilde kayısı yerim
Garibanlık:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Gurban olduğum mevlam ne güzel yaratmış (alkış) kayısıyıda göz kırp fındığıda göz kırp çok severim.. hele mevlam ikisini bir arada ikram ederse...;)

battalgazi ustam tekrar hoş geldin sefa geldin yüce mevlam hayırlara vesile kılsın inşAllah.. sizin de ifade ettiğiniz gibi hakikaten sitemiz çok çok güzel bir site oldu bu da tabiki aklı başında bir yönetimin kılı kırk yararcasına oluşturduğu yönetim kadrosunun semeresi her şeyden önemlisi ahlaki değerlerden ödün vermeden yılışık agresif art niyetli kimselerin niyetlerini ferasetleriyle dumura uğratıp yerinde müdaheleleriyle gece gündüz siteye sahip çıkmalarının neticesi bu vesileyle emeği gecen tüm dostları tebrik ediyor ve kutluyorum sizinde değerli katkılar sunacağınızdan eminim en içten sağlık ve sıhhat dileklerimi suanarken daha iyiye daha güzele güzel insanlarla inşAllah...

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Neler konuştuklarını
Lütfen uyanık olalım
İtibar etmeyelim

Saygı değer abim ustam Allah razı olsun hepiniz baş tacısınız...
Malatyaya gelicem inŞaAllah yakın zamanda, yanına bir uğrayacağım Allah kısmet ederse.. selam ve saygı ile.