Sayın Amedli21 Ustam Ile Ersan Ustam. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sayın Amedli21 Ustam Ile Ersan Ustam.

DeLiCebey

Vip Üye
Tevfik usta senin sağlığın her şeyden önemli,sıkıntı yapma.
şaka mahiyetli bi mesele anlatayım.
adamın biri defineye çok meraklı ve hevesli olması sebebiyle Rüyasında bile define arar olmuş.neyse bi gece tekrar define aramaya çıkar defineyi bulur ve yeri kaybolmasın diye üzerine büyük abdestini yapar,o anda aniden silkelenir onu silkeleyen hanımı bağırır bey bey kalk yatağı pisledin derrr..
:D:D
Amedli ustam dilinize saglik cok güzel bi örnek vermissiniz .. Ustam. Ben kendi adıma konusayim surekli cubuklar ile deneme yanilma yolu yaparım. Hangisi.daha iyi olur diye.. Bende. Normalde bel ve ayak agrisi.var o.bakimdan muskazon kas gevsetici ve agri kesici kullanirim.. günlerden cumartesi çocuklar. Misafirlige gittiler bende fırsat o firsat eve uzanip yatmaya gideyim. Dedim neyse uzandim rüyada biri kim olduğunu bilmiyorum bana diyor ki sana cubuk tarifi vereyim.mi.bende diyorum ki ver bana 3 4 karisim olarak tarif veriyor. Diyor ki bunu kullan aradan bi zaman geçiyor sahnesini yapıyorum iş görmüyor ben kalkiyorum bu adama küfür ediyorum niye iş yapmıyor diye sonra birde gerçeğini yapıyorum ki.cubuk mükemmel iş yapıyor mineral gaz değersiz metal yok.diyor tanımıyor. . Hani bazen insana ayan olur derler ya öyle birsey [/URL]

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

TEVFiK

Vip Üye
Amedli ustam dilinize saglik cok güzel bi örnek vermissiniz .. Ustam. Ben kendi adıma konusayim surekli cubuklar ile deneme yanilma yolu yaparım. Hangisi.daha iyi olur diye.. Bende. Normalde bel ve ayak agrisi.var o.bakimdan muskazon kas gevsetici ve agri kesici kullanirim.. günlerden cumartesi çocuklar. Misafirlige gittiler bende fırsat o firsat eve uzanip yatmaya gideyim. Dedim neyse uzandim rüyada biri kim olduğunu bilmiyorum bana diyor ki sana cubuk tarifi vereyim.mi.bende diyorum ki ver bana 3 4 karisim olarak tarif veriyor. Diyor ki bunu kullan aradan bi zaman geçiyor sahnesini yapıyorum iş görmüyor ben kalkiyorum bu adama küfür ediyorum niye iş yapmıyor diye sonra birde gerçeğini yapıyorum ki.cubuk mükemmel iş yapıyor mineral gaz değersiz metal yok.diyor tanımıyor. . Hani bazen insana ayan olur derler ya öyle birsey

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.
Hayırlara vesile Olsun sayın ustam ne yazıkki ben çok çubuk kullanmıştım zamanında fakat ne yazıkki bende hiç biride çalışmıyor dümdüz duruyor hiç kıpraşma yok.anlamadım gitti galiba bende var bir acayiplik sizde dediğiniz gibi çalışıyorsa çok,çok güzel.Saygılar

DeLiCebey

Vip Üye
Hani şuan da deseniz ki.senin.sisteminde en güçlü mineral ne olursa olsun benim sistemim görmüyor desem yeridir. .

DeLiCebey

Vip Üye
Hayırlara vesile Olsun sayın ustam ne yazıkki ben çok çubuk kullanmıştım zamanında fakat ne yazıkki bende hiç biride çalışmıyor dümdüz duruyor hiç kıpraşma yok.anlamadım gitti galiba bende var bir acayiplik sizde dediğiniz gibi çalışıyorsa çok,çok güzel.Saygılar
Ustam hayırlısı ustam.. bizde inanki.en güçlü Mineral türü dahil.ne olursa olsun cubuklarimiz yok sayiyor o kadar soyleyim

TEVFiK

Vip Üye
Ustam hayırlısı ustam.. bizde inanki.en güçlü Mineral türü dahil.ne olursa olsun cubuklarimiz yok sayiyor o kadar soyleyim

Vallahi bakınız şimdi böyle söyleyip beni iştahlandırıyorsunuz yoksa bana hemen 1 tane gönderirmisiniz diye isteyeceğim

A21MEDLi

Vip Üye
Allah c.c.Gönlünüzden geceni,hayrlısından nasiplendirsin,inşallah.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Evet size ben yerden göğe kadar hak veriyorum ben sadece benden çok uzakta olan bir arkadaşa yeri baktırtdım bana sadece bu yerde bunlar ( 3g ile )görünmekte koordinatını tam olarak alabilirsende çubuk ilede test edip noktalayın denildi.ben sizi ve sizler ile görüşüp tanıdığım kadar o arkadaşımıda 5 seneden beri tanıyorum ama dedikleri ne kadar doğrudur onuda bilemem ancak benim yanımda sayın İkizceli ustam gibi,ersan ustam gibi güzel çubuktan anlıyan kişi olursa ne ala aynı şekilde bende sizin gibi düşünür ve yaparım ve ni tekimde burada yani memlekette ki kişilere yaptım işte benimkisi merak,heyecan.aceba olursa dedim.
yorum ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim
Saygılarımla
sana sözümüz vardı biliyorsun. bu vesile ile ahir ömür de egeyi de bir turlamış olacaktık.
o zaman geldiğinde buharlaştın;) . ersan benden pek te uzak sayılmaz hani,anavatanını da bir görmüş olur.

TEVFiK

Vip Üye
sana sözümüz vardı biliyorsun. bu vesile ile ahir ömür de egeyi de bir turlamış olacaktık.
o zaman geldiğinde buharlaştın;) . ersan benden pek te uzak sayılmaz hani,anavatanını da bir görmüş olur.
S.a. Hayırlı Cuma'larımız olsun İnşallah
evet sayın ustam sizin bir sözünüz vardı biliyorum siz hazır benim ziyaretime geldiğiniz zaman burada benim size baktırabilecek emin olduğum,güvene bildiğim.tamam şurası diyebilecek bir yerim yok.(ağla) işte bende kendime çareler aramakta olduğum için her şeye,her yere baş vuruyorum aceba her ikisinden biri olabilirmi diye siz geldiğinizde görüp O' zaman beni daha iyi anlayacaksınız.ama sizi davette bulunacağım
Sevgi ve Saygılarımla

A21MEDLi

Vip Üye
S.a. Sayın ustam güzeller güzeli olan bu yorumunuza bayıldım.Benim sağlığımıda düşündüğünüz için çok teşekkür ederim.
şimdi ben bir şey söyleyeceğim ama bana ne kadar inanırsınız bunuda bilemiyeceğim.:)
bu anlatmış olduğunuz rüyanın aynısını ben gördüm ve bende aynı şekilde yapmışım.:eek::D :eek: :D..
sabah uyandığımda ise kokudan geçilmiyor ama sadece ve sadece aramızdaki olan fark biraz farklı.:rolleyes:
ayıptır söylemsi ben sarı,sarı.çırt,çırt.olmuşum her yerler battı.:eek:
şayet ishal olmamış olsaydım.:(
bu kadarda batmazdım:confused: ve kendim yıkazdım (ağla) gerçi yıkamadımda attırı verdim.:D
işte sizin yazınızı okuyunca bende beni tarif ettiniz sandım;)

:eek: :eek: amman ustam hemen su koyuverdin,:D:DAliveli Lacivert ustalar sakın duymasın,
alim allah bununda karikaturunü çizerler.

TEVFiK

Vip Üye
:eek: :eek: amman ustam hemen su koyuverdin,:D:DAliveli Lacivert ustalar sakın duymasın,
alim allah bununda karikaturunü çizerler.
Evet İnşallah görmezler yemin ile yaparlarmı yaparlar :D hele Lacivert ustamdan çok korkuyorum beni benzetir artık bir kuşa.:confused:yazdığıma yazacağıma bin pişman olurum artık.:eek:

Üst Alt