Şelale define | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Şelale define

Jayus

Kullanıcı
videoyu izleme şansım yok şuan için.Tam akarın olduğu üstte suyun akmaya başladığı andaki noktada hediye olur.Eğer oyulmuş bir yer yoksa iyi incele küçük kapalı bir cep olacak. Bulursan birini aldın demektir.Kayanın içinde.Makine tutsan öter.akarı sırtına al ve akardan karşıya bak. suyun gidiş yerinin sol kısmında en fazla 100 mt. mesafede bir yığıntı kayalık set gibi bir yer varmı. Varsa orada bir oda olacak. Malın birisi orada şaşmaz.
Tamam hocam dediğiniz yerleri inceliyecegim birde burası ne olarak geçiyor hocam yani bu definenin bir adı var mı ? Benim bulduğum bu deliklerin bu çözümde bir yeri var mı ? Teşekkürler

MAVRAN

Super Moderatör
Şelalenin üzerine çık ve sırtını şelalenin düştüğü yere dön ve bir adım ileriye yürü ayağınızın bastığı yeri veya yakın çevresini arayın,

Kader25

Admin
Anladım hocam , kimisi zengin bir mezar var diyor , kimisi tünel var girişi bul diyor çözemedim hocam , haftasonu gidecem şurayı kontrol et dediğiniz bir yer varmı
Dediğim yerleri usulunce fotoğraglarsanız mezar var mı yok mu teyit ederim inşallah. Figür netleşirse mezarsız olmaz orası zaten😁