Şelale Veya Şarlak.. | Define işaretleri ve anlamları

Şelale Veya Şarlak..

SEVALİ

Kullanıcı

Şelale veya şarlağımız kuzeye bakmakta olup 2.5 veya 3 metre dere içerisinde ilerler iken suyun sert düştüğü yerde eski değirmen mevcutmuş...

Resimler 3 yıl öncesine ait olduğu için değirmenin ve araştırılması gereken yerlerin şu an resimleri yok...

Yorumlarınız için teşekkür ederim..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Zebun kardeşimin tespitine katılıyorum. Siyah taş her zaman dikkat edilmesi gereken bir emaredir.
resejygy.jpg
ayrıca benim dikkatimi çeken detaylar

SEVALİ

Kullanıcı

Yorumunuz için teşekkür ederim...

Novanda ustam 7 metreden fazladır tahminen 20 metreden daha fazla...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
yeminli gömünüz gerçekten güzelmiş. ama yemin bana sökmez ben ısrar ettimi yeminleri bozdururum :)

uzvu eksik ayıyı resim karelerinde yakalayamasak da ayı başları ile sona geldiğimizi gördük. el işareti ile yemini kavradık. belli belirsiz oymalarla detseklenmiş. ayının eksik uzuvlarını daha önce kabartma olarak orada görmemiz gerekirken, sadece sol cephede kanal kalmış. kabartma kolu kıran kişiler bize sadece horasanın yapıştırıldığı kanalı görebilme şansını bırakmışlar. o kanalın 1 metre altı ise hedeftir.

SEVALİ

Kullanıcı

Harbici ustam yorumunuz için teşekkür ederim...

Müthiş bir yorum yapmışsınız...

Allah nasip eder ise pazar günü oradayım inşAllah bıraktığım gibi duruyordur ayrıntılı bir şekilde tekrar resimlerim...

yeminli gömünüz gerçekten güzelmiş. ama yemin bana sökmez ben ısrar ettimi yeminleri bozdururum :)

uzvu eksik ayıyı resim karelerinde yakalayamasak da ayı başları ile sona geldiğimizi gördük. el işareti ile yemini kavradık. belli belirsiz oymalarla detseklenmiş. ayının eksik uzuvlarını daha önce kabartma olarak orada görmemiz gerekirken, sadece sol cephede kanal kalmış. kabartma kolu kıran kişiler bize sadece horasanın yapıştırıldığı kanalı görebilme şansını bırakmışlar. o kanalın 1 metre altı ise hedeftir.

SEVALİ

Kullanıcı
Bu resim birinci resmin devamı nokta yer verildi Harbici ustamdan fakat belki eksik olan kalmasın...

Üst Alt