Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Şelale Yakınında Ucgen Ve Yuvarlak Oyma Girise Benzer Bir Yer

ercansen

Kullanıcı
arkadaslar bu orta ormenın sagında ve solunda bır cok hayvan fıgutu mevcut kecı kus at gıbı

ercansen

Kullanıcı
ustalarım 9 10 11 ncı fotolarda ortadakı orme yerı goruyorsunuz sol ve sag ust tarafında cızılmıs kus keçi tavuk ve 3 tane cıvcıv hac buyuk ve kucuk aslana benzettım ama tam olarak karar veremedım bır cok emara ısaret var varda bız neden goremıyoruz dıyen ustalarım ınternete yukleyınce foto orjınal kalıtesını bozuyor ben cekım yaptıgım kamerada zoom yapabılıyorum dıbıne kadar hemde daha ne oldugunu cozemedıgım bır cok ısaret var bır el atın havuzda bılgılerı bırlestırıp cogaltalım aramızda cok teprubelı ustalar var yol gosterırsenız mutlu olurum yıne 10 11 foto yu zaten ıkı defa yuklemısım fotonun sag sonunda yarısı cıkan yesıl sıyaha yakın yumurta seklınde uzerınde sarmasık olan kaya cıvarda bu renkte baska kaya yok suyun altında olan taslar bıle sarı yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler saygılar

ercansen

Kullanıcı

ercansen

Kullanıcı

ısaretledıgım her yerde fıgur var balık kus cıvcıv tavuk insan a benzetiyorum ama boynuzları ve kecı sakalı var yada aslan var oglu var kısacası bu aradakı orme taslarda bır fılm olabılırmı sayın ustalarım yanı iş bu kadfar goz onunde olabılırmı sasırıyorum boyle olmaması lazım dıye dusunuyorum

ercansen

Kullanıcı
üstadım fotolarda gırıs yakalayabıldınızmı buranın gırısını nerde aramalıyım? kasa dediginiz genelede definecilikte nasıl olur ornegı veya cozulmusu var mı yardımcı olursanız sevınırım..

METİN

Kullanıcı

ERCAN KARDEŞİM CANAK OYMADAN SONRA DÖKÜLEN SUYUN BURUN
KISMI FOTODAKİ GÖRÜNEN YERMİ?

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
su göle iki yerden akıyor kanal var en son resimde net olarak belli

ercansen

Kullanıcı
Ustam yuvarlak oymadan sonraki kazana suyun düştüğü yer burası