Şelalenin Tepesinde Kazilmis Yerler Ne Olavilir ,ne Için Kazilmiş Olabilir. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Şelalenin Tepesinde Kazilmis Yerler Ne Olavilir ,ne Için Kazilmiş Olabilir.

MAVRAN

Vip Üye

meinblauesleben Kardeşim burada son durum ne aşamada bize bilgi verirsen bizde bilgilerimizi test etmiş oluruz.
Bir daha ki sefere gidişinizde işaretlediğim yeri kontrol edin. Yüksek olmasından dolayı dikkatli olun eğer düşme tehlikesi var ise ya hiç bulaşmayın veya emniyet için bir emniyet kemeri bağlayın. Ok yönünde kayanın üzerinde temizleyerek bir kontrol edin bir işaret veya lapya var mı bakın. ve resimleyin. Boşluk kontrolü yapın.

meinblauesleben

Kullanıcı
Mavran ustam henüz gitmedim gittigimde inşallah söyledikleri ev resminin fotografinida bulursam onuda burada sizinle paylaşirim. Esrarengiz ustanin yildizla işaretledigi yerin altina kadarda inmiştim fazla su akmadigindan dolayi herhangibir tehlike yoktu. Birde akrep68 usta senin siyah okla işaretledigin tarafta oda oldugunu soyledi.

meinblauesleben

Kullanıcı
çok güzel yermiş, hem bakıyor yerine hemde üstünde yılanı var hepsi birbirni tamamlamış çok güzel ve değerli bir mezarmış, soyulmuş bu resim artık çözülmüş işaretler bölümnde arşıv de yerini alabillir.
Wolf ustam kafama takildi oralardaydim geçenlerde de mezar diye gösterdiğiniz yer öyle büyük bir yer değil solunda gözüken yerler var oval şekilde şimdi mezar orasi olsa biraz uzun olmasi gerekmezmi uzunlamasına koyarlar herhalde meftayı

meinblauesleben

Kullanıcı
Tarif ettiğin yerin en aşağısında zaten koç mu diye çizdiğin kaya var. Ne var orada papazın evimi?

meinblauesleben

Kullanıcı
768bed1e288a5b9a4566f84bdae6bd6e.jpg
ustam sariyla çizdiğim yer ören yeri. Siyah olan yer şelale. Kahverengi olan koç başi. Yeşil ise benim konum vardi şelaleye giderken karşilaştim diye orasi. Kilise olduğu söyleniyo örende siz daha iyi bilirsiniz.

Üst Alt