Selam Aleyküm . Yardımcı Olup Yorum Larınızı Bekliyorum Ustalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selam Aleyküm . Yardımcı Olup Yorum Larınızı Bekliyorum Ustalar

tunççç

Kullanıcı
Ayak izi gibi işaretin üst kısmına bakarsan bir aslan figürü görünüyor o figüre bakıp bu yorum yaparmısın teşekkürler

tunççç

Kullanıcı
dere var demişşin y şeklinde akan mağaradan bahsetmişşin mağraya gitmedinmi yerinde olsam muhakkak uğrardım zeminde yuvarlak bir taş varmı bi bak birde tavana bak bakalım girişide unutma ah birde resim çekseydin bu mağra ordaki iki tepenin hangisinde ise oraya odaklan

tunççç

Kullanıcı
Ayak işareti gibi olan işaretin üzerinde aslan figürü görüyorum dikkat edip yorum yaparmısın teşekkürler

tunççç

Kullanıcı
Ay yüzlü tasviridir iki adet mezar dır. yan yana değil karşılıklı yatmaktalar derenin akış yönüne döndüğünüzde soldaki tepe daha küçük olup bayana aittir. diğeri erkek
Ayak izi gibi olan işaretin üzerinde dikkat ederseniz aslan figürü var dikkat edip yorum yapqrmısınız

tunççç

Kullanıcı
düşüncem negatif. burada bir gömü olması ihtimaline hiç sıcak bakmıyorum. neden bakmıyorum çünkü kaya çürük. ben olsam buraya saklamazdım.
. Ayak izi gibi olan işaretin üst kısmında aslan figürüne dikkat edip yorum yaparmısını.

tunççç

Kullanıcı
Bu işaretin mağrayla bi alkası olma ihtimali bence yok mağra göz önünde bu işareetler kayalara gizlenmiş

tunççç

Kullanıcı
Ay yüzlü tasviridir iki adet mezar dır. yan yana değil karşılıklı yatmaktalar derenin akış yönüne döndüğünüzde soldaki tepe daha küçük olup bayana aittir. diğeri erkek
Teşekkürler ustam olayı biraz daha acabilirmiyizz nelere dikkat etmeliyim mağara görünüyor ama onun için olsa dağda öyle cok zor bir yere saklamazlar diye düşünüyorum bu mezarlar etrafında olma durumu var mıdır illa karşı tepelerdemidir yorumlarını bekliyorum teşekkürler

Üst Alt