Selam Arkadaşlar Resmini Attığım Daire Içersindeki Kuşun Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı | Define işaretleri ve anlamları

Selam Arkadaşlar Resmini Attığım Daire Içersindeki Kuşun Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı

belavino

Kullanıcı
4pjzBq.jpg

yoksul

Kullanıcı
bu konuyu ben de merak ediyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yok mu biraz bizleri aydınlatsın .benim de bildiğim bir kuş vardı derenin kenarında ve bildiğim kadarıyla olduğu yerde başka kaya ve kayalık yoktu derenin karşısında ormanlık bir alan vardı o ormana geçiş biraz uzak mesafeden olduğu için ormana da gitmemiştim .mantıken kuş ormanda yaşar lakin ormanda ne arayacağımı bilmediğim için çok da ileri gidememiştim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kuşun daire içinde olması kenar kısımlarında iki çizgi bize iki derenin birleştiği yerde mezarım var der biraz geriden çekilmiş resim olsaydı daha güzel olurdu belki kuşun gagası şurada da kasam var diyebilir...

yoksul

Kullanıcı
kuşun gagası yönünde yüksek tepelik varmı oraları araştır bakalım ne var o daire dediğin yumurtaya benzer kaya mı var yoksa kayalarda öyle işret mi var belkide tepenin şekli öyle tepe kısmı çökük mü

yoksul

Kullanıcı
mezar taşına kuş yapılmaz sanırım ama kuşun dairesi kalp şeklinde şüpheli duruyor