Selam Arkadaşlar

CanZH

Kullanıcı
Hepinize merhaba. Aranıza yeni katıldım. Ben Özcan Antalya'dan. Emekli oldum ve bu hobiye başlayalım dedim hep hayalimdi. Hem yeni uğraş ve bol yürüyüş aynı zamandadıa yeni dostluklar arkadaşlıklar kurmak için bir vesile olur düşüncesindeyim. Herkese sevgiler ve saygılar.

Kafkaslı

Vip Üye
ESSELAMUALEYKUM
mübarek hoş sefalar getirdin
inşallah
hobi haline getirmesen iyiyidi
sonra tutkuya dönüşür.
da sonra başka bir şey düşünemessin.
daha sonra uyuyuyamassın.
hobidiye başladım ne dir kardeşim bu dediğinde
yıllar geçmiş bomboş yaşamış olursun
yazık

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
merhaba özcan kardeşim.aramıza hoş geldin.sanal alemde eşini görmeyeceğin kardeşliğin dostluğun zirve yaptığı bir mekana girdiniz. hayırlara vesile olsun inşaallah. selametle afiyetle kalınız.

MAVRAN

Super Moderatör
Merhaba Can Ustam. Mekanımız hoş geldin, İkizceli Abimin de dediği gibi harika dostlukların kurulduğu bir ortamda bulunuyorsunuz, RABBİM hayırlı eyler inşallah. Bir hobi olarak başladınız dilerim her zaman hobi olarak kalır. Kalın sağlıcakla ve muhabbetle.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Aleykumselam hoşgeldiniz mekana Antalya'da okadar çok güzel yerler varki orda kalmadigima pişman yedim doğrusu tarihin en çok yaşandığı ve arkiolok olarak veya arkilojiyi en iyi öğrenilecek şehirlerden gezilecek ve görülecek yerler arasındadır bu bölgede o yönden çok sanslisiniz her daim bilgi ve paylaşım için hep beraber el ele inşallah

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi