Selâm mekan sakini Dostlar. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selâm mekan sakini Dostlar.

Kader25

Admin
Uzun bir süre siteye giremedim, olmadığım zamanda inşallah önemli bir gelişme olmamıştır.
İnşellah bundan sonra daha sık girmeye çalışacağım. Sizleri özlemedim desem yalan olur, saygılar sevgiler sağlıklı günler dilerim.
Aleyküm Selam
Hoşgeldin abi.
Mekan seninle daha da bir güzel.(maşallah)

TEVFiK

Vip Üye
@TEVFiK abim kıymetli ustam sende sormaz oldun bu garip deliyi hayırdır 🤔
Selamunaleyküm sayın fırat ustam sizi hiç sormazmıyım estağfurullah asıl deli olan benim artık ben bu İşlerden yoruldum hatta bunaldım desem daha doğru olur işte böyle ara sıra sizi ve sizleri görmek için siteye girip çıkıyorum herhalde yaşllılıktan olsa gerek.Saygılar.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selamunaleyküm sayın fırat ustam sizi hiç sormazmıyım estağfurullah asıl deli olan benim artık ben bu İşlerden yoruldum hatta bunaldım desem daha doğru olur işte böyle ara sıra sizi ve sizleri görmek için siteye girip çıkıyorum herhalde yaşllılıktan olsa gerek.Saygılar.
Aleyküm selam Kıymetli abim sen bizim baş tacımızsın 🌹🌹🌹

**seyyah**

Kullanıcı
Uzun bir süre siteye giremedim, olmadığım zamanda inşallah önemli bir gelişme olmamıştır.
İnşellah bundan sonra daha sık girmeye çalışacağım. Sizleri özlemedim desem yalan olur, saygılar sevgiler sağlıklı günler dilerim.
Hoşgeldin usta bizde okadar sık giriş yapmadik ama sizi özlüyor insan şöyle bir elbirliğiyle çözebilseydik emektar kardeşlerimizin yerlerini yol aldik derdik site
sakinlerince selamlar.

MAVRAN

Super Moderatör