Selam Ustalar Ben Geldim

murathan

Kullanıcı
Değerli ustalarım herkese selamlar,

İsmim Murathan. İstanbul'da yaşıyorum. Aslen Trakyalıyım.
Türkoloji lisans eğitimi aldım ama Traklar (özellikle Arissis halkı), Türk kavimleri ve Türk boyları hakkında genel araştırmalar yapıyorum.
Uzmanlık alanım olan Türk tarihi, Osmanlı tarihi gibi sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak isterim. Elimden geleni yapabilirim. Ayrıca Osmanlıca dahil olmak kaydıyla tüm Türk dilleri, Türk lehçe ve ağızları konusunda da bilgi sahibiyim, böyle bir probleminiz olursa elimden geldiği kadarıyla bilgi paylaşımı sağlarım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanımıza hoş geldin @murathan hocam
İyi forumlar dilerim
İmzanız süper
''Definecilik sadece değerli bulmak değildir. Definecilik yağma yapmak da değildir.
Definecilik, tarihin getirdiği güzellikleri gün yüzüne çıkarma aşkıdır.''

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aleykümselam murathan kardeşim. hoş gelmiş sefalar getirmişsin.
alanında soru cevap olarak ta olabilir belki ama, bizlerin yeterli bilgiye sahip olmadığı hususları iyi bilen bir kardeşimiz olarak ,
tercih ettiğin, bizlerin de ilgisini çekecek bir tarzda konu olarak açabilirsen minnettar oluruz. sağlıcakla.

tarihimizle ,donanımlı bir kerdeşimizin aramızda olmasından da onur duyduğumuzu not olarak düşmek isterim.

demirkıran

Kullanıcı
Değerli ustalarım herkese selamlar,

İsmim Murathan. İstanbul'da yaşıyorum. Aslen Trakyalıyım.
Türkoloji lisans eğitimi aldım ama Traklar (özellikle Arissis halkı), Türk kavimleri ve Türk boyları hakkında genel araştırmalar yapıyorum.
Uzmanlık alanım olan Türk tarihi, Osmanlı tarihi gibi sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak isterim. Elimden geleni yapabilirim. Ayrıca Osmanlıca dahil olmak kaydıyla tüm Türk dilleri, Türk lehçe ve ağızları konusunda da bilgi sahibiyim, böyle bir probleminiz olursa elimden geldiği kadarıyla bilgi paylaşımı sağlarım.
Hoşgeldınız sayın murathan bey selamlar İyi Forumlar :) :eek:

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
aramıza hoşgeldin arkadaşım aramız da sizi görmek özellikle türkcü oldugum için beni sevindirdi .