Selam ustalar yorumları bekliyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Haklısın hocam bu magneziadan çok çok sonraki tarih zaten bende bilgi amaçlı paylaştım burda işlem yapmak mümkün değil devenin kendisi belki 40 metre yüksekliğinde bir okadar uçurum var yanında ozamki teknonoji bunu yapmak insan şaşiriyor çok yer gezdim ama bazen insanın aklı almıyor bizden önce yaşantı ban başka bazen diyorum ki bunu yapan insanlar 5 metre boyunda olamsi gerek yoksa bu yapılar nasıl yapılır bazı gezdigim yerlerde de bir tufan gelmiş taş taş üstüne bırakmamış orda yaşıyan insanlar bile o tufanda yok olmuş sanki ve tekrar o yerlerde yaşantı olmamiş bazen kafası almıyor insanın değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim
Su akar izi kalır tarih silinir izi bitki örtüsüdür o kalır. Ben nice yerleri bir ota böceğe bakarak keşfettim. Buna en canlı örneklerden biri @SiyahBeyaz ’dır 🙂 Zaman insanları ortalama bizlerle aynı idi sadece kullanılan yöntem astronomi matematik fizik kimya vs farklıydı. O yeri sizin insan gücüyle açmanız anlaşılması güç denecek kadar zor. Bu kadar yükseğe çıkmak size bi hayli virajlı yol gerektirir buda işin renginide boyutunuda A’dan Z’ye değiştirir. Selametle 🤚