Selam | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selam

Kader25

Admin
Selamün aleyküm ustalar öncelikle Allah in rahmeti bereketi üzerinize olsun nasibinizi bol olsun aranıza yeni katıldım ama hep takipteyim bu yazma çizmeyi beceremiyorum yaş elliyi geçti ama bu sevda ölene kadar gider bende çok değerli ustalar ve genç kardeşlerimi ve yorumlarını görünce çok hoşuma gidiyor gençliğim i hatırlıyorum iyikivarsınız babacanlar becerebildiğim kadar katılmaya çalışacağım Allah a emanet olun
Aleykum Selam
Hoşgeldiniz.
Hayr ile geldiniz insallah.

Abdullah313

Kullanıcı
Aleykümselam ve Rahmetullahi ve beraketuh... Uzun zamandır gönül vermişsiniz sanırım. Tecrübelerinizden istifade etmek isteriz. Uzun yazılarla aranız yoksa, konuşmayı yazıya çeviren bir program yükletirseniz telefonunuza, oradan kopyala yapıştır yaparak uzun yazıların zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

nik

USTA
Super Moderatör
Selamün aleyküm ustalar öncelikle Allah in rahmeti bereketi üzerinize olsun nasibinizi bol olsun aranıza yeni katıldım ama hep takipteyim bu yazma çizmeyi beceremiyorum yaş elliyi geçti ama bu sevda ölene kadar gider bende çok değerli ustalar ve genç kardeşlerimi ve yorumlarını görünce çok hoşuma gidiyor gençliğim i hatırlıyorum iyikivarsınız babacanlar becerebildiğim kadar katılmaya çalışacağım Allah a emanet olun
Allah razı olsun Ustam hoş geldin.