Selamın aleyküm Aranıza Yeni geldim | Define işaretleri ve anlamları

Selamın aleyküm Aranıza Yeni geldim

Constantin

Kullanıcı
Merhaba Ustalarım
Aranıza yeni katıldım
Hobi olarak define işine girdim
zeki bir adamım
Tekirdağ/Çorlu’da yaşıyorum
Ben Çok gezen biri olarak bu ülkede gözüme kestirdim en az 48 adet işaret var hepsini mühürledim kendim bir dahakine unutmamak için vede resimledim 4K HD şekilde
Önümde uzun bir boşluk var
Tatil anlamlamında sizden destek almak için foruma üye oldum teşekkür ediyorum

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hoş geldin gardaşım iyi forumlar dilerim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba Ustalarım
Aranıza yeni katıldım
Hobi olarak define işine girdim
zeki bir adamım
Tekirdağ/Çorlu’da yaşıyorum
Ben Çok gezen biri olarak bu ülkede gözüme kestirdim en az 48 adet işaret var hepsini mühürledim kendim bir dahakine unutmamak için vede resimledim 4K HD şekilde
Önümde uzun bir boşluk var
Tatil anlamlamında sizden destek almak için foruma üye oldum teşekkür ediyorum
Hoşgeldin demeden önce costantin ne alaka? Şahsi algılamayın ben bu isime karşı zerre samimiyet beslemiyorum. Sizlik bir alakası yok. 👍
Zeki insanlar seçimleriylede zeki olmalı.
işaretleriniz konusuna gelince paylaşmak istediklerinizi kurallar gereği paylaşırsınız ben hariç diğer ustalar görüşlerini bilgilerini paylaşır sizinle. İyi forumlar. ✋

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sitemize hoş geldiniz kardeşim hayırlı forumlar olsun inşallah...

Constantin

Kullanıcı
Hoşgeldin demeden önce costantin ne alaka? Şahsi algılamayın ben bu isime karşı zerre samimiyet beslemiyorum. Sizlik bir alakası yok. 👍
Zeki insanlar seçimleriylede zeki olmalı.
işaretleriniz konusuna gelince paylaşmak istediklerinizi kurallar gereği paylaşırsınız ben hariç diğer ustalar görüşlerini bilgilerini paylaşır sizinle. İyi forumlar. ✋
Constantin Benim sanal dünyada kullandım tek Nick dir bu kelimeyi seviyorum başka bir niyetim yok yani aksi durumda

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Öncelikle mekana hoş geldiniz.
İşaretlerinizi şu konudaki gibi (Define İşaretinin Fotoğraflanması Nasıl Olmalı.?) görselleştirerek paylaşırsanız işinize yarayacak tavsiyeler yönlendirmeler alabilirsiniz. Hepsini birden değil her işaret için konu açarak başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz bölgede yaşayan kavimler, bu kavimlerin gelenekleri, arazi, su kaynakları, toprak ve kaya yapısının da önemli olduğunu unutmayalım. Bunlar hakkında da bilgi edinmeniz yararınıza olacaktır.