Selamın Aleyküm Ayımıdır Ustalarım .. Kendim Çekdim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selamın Aleyküm Ayımıdır Ustalarım .. Kendim Çekdim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

diğerleri doğadan olmuş kabul etsek bile ,bu kaya çok sert ve üzerinde kabak gibi olmasa da bulgular mevcut. bazen tek tarafdan bakıldığında görülebilen cinsden gibi. sağda çizdiğim yere birde ikinci resimden bakınız. sanki odasına bakıyor. benim kanaatimde böyle.

akıncıı

Kullanıcı

diğerleri doğadan olmuş kabul etsek bile ,bu kaya çok sert ve üzerinde kabak gibi olmasa da bulgular mevcut. bazen tek tarafdan bakıldığında görülebilen cinsden gibi. sağda çizdiğim yere birde ikinci resimden bakınız. sanki odasına bakıyor. benim kanaatimde böyle.
ustam tam karşısında baya ilerde dikili bi taş var teespit yapıcam saygılarımla

wolf_52

Kullanıcı
ikizceli ustama katılmakla beraber şunuda eklmek isterim..bu nokda çok dikkat çekici.. konu sahbi ustam burayı arşdırmanızı tavsiye ediyorum size . bu kaydaki figürde buraya bakıyor karşı kaylıkdaki insan keleside bu nokdaya bakıyor...

Son düzenleme:

akıncıı

Kullanıcı
ikizceli ustama katılmakla beraber şunuda eklmek isterim..bu nokda çok dikkat çekici.. konu sahbi ustam burayı arşdırmanızı tavsiye ediyorum size . bu kaydaki figürde buraya bakıyor karşı kaylıkdaki insan keleside bu nokdaya bakıyor...
tamam ustam araşdırmalarım o yönde olacak

sondurak

Kullanıcı
(dikkat)(beğendim):eek:,, Ve Aleyküm Selam..!! Yeriniz Konuyla Alakalıdır.!! Akıllı Sistemle Aranıla'nın Bu Resme Çoook Yakın Oldugu Tesbit Edilebilir..!!! Hayırlı Ve Bereketli Olması Temenni Ve Duasıyla..

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Eski ermeni yaşam alanı
Kendi çevresinde ve
Ustalarımın belirttiği yönlerde araştırma yapılabilir
Rabbim emeklerinizi boşa vermesin

Üst Alt