selamın aleyküm ustalarım şelale de girişmidir bana mı öyle geldi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

selamın aleyküm ustalarım şelale de girişmidir bana mı öyle geldi

sempatik_06

Kullanıcı
birde bunlar dikkatimi çekti...

akıncıı

Kullanıcı
Şelaleri görünce her zaman bir ah çekmişliğim vardır.
Çok su olmasına rağmen ihtişamı bir harika.
Suyun azaldığı zaman tekrar resimler isen süper olur.
Suyun üstten akarında dökülmeden önce ip bağlama deliklerinide es geçme.
ustam yaza bidaha giderim kısmetse her yerini fotoraflarım allah razı olsun

akıncıı

Kullanıcı
ustalarım arşivi karışdırırken yakaladım şelalenin uzakdan çekim resmi başkada yok saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

akıncı yakışıklı, bir daha gidişinde uygun kıyafetlerle gitmeye çalış. havan kaybolmaz merak etme.:D
önce şu noktaya bir açıklık getirebilirmisin. üzerinde durduğun kayalar alınsa ,biraz derinleştirilse,gölün suyunu azaltmak mümkünmü? aşağıya doğru düşükmü.yaz aylarında dediğim uygulama ile suyu azaltmak mümkünmü.
senin çizdiğinin üzerinde de alta bakan bir baş görünümü var,kayanın yapısı değilse. üstte çizdiğim yerlerle birlikte el işçiliği varsa o kısım önem kazanır ama o noktadan olmayabilir.
burada ikinci bir şık görünüyor. o kısımın bilhassa sol tarfı alınarak,üst bir şapka haline benzetilmiş ve karşı kısma meyilli.
resmin çizilmemiş olanına dikkat edilirse,sağ kısımda bir canlıya benzetilmişle traşlanmış yerler görünüyor. birde sağ üstte örülü gibi görünen yer acaba örgümü.
burada bana göre boşluk tespiti gizemini çözmeye yeterli gelecektir. sağlıcakla.
ben yazarken atmışsın,ayak kısım düşündüğüm gibi. harika yer.

akıncıı

Kullanıcı

akıncı yakışıklı, bir daha gidişinde uygun kıyafetlerle gitmeye çalış. havan kaybolmaz merak etme.:D
önce şu noktaya bir açıklık getirebilirmisin. üzerinde durduğun kayalar alınsa ,biraz derinleştirilse,gölün suyunu azaltmak mümkünmü? aşağıya doğru düşükmü.yaz aylarında dediğim uygulama ile suyu azaltmak mümkünmü.
senin çizdiğinin üzerinde de alta bakan bir baş görünümü var,kayanın yapısı değilse. üstte çizdiğim yerlerle birlikte el işçiliği varsa o kısım önem kazanır ama o noktadan olmayabilir.
burada ikinci bir şık görünüyor. o kısımın bilhassa sol tarfı alınarak,üst bir şapka haline benzetilmiş ve karşı kısma meyilli.
resmin çizilmemiş olanına dikkat edilirse,sağ kısımda bir canlıya benzetilmişle traşlanmış yerler görünüyor. birde sağ üstte örülü gibi görünen yer acaba örgümü.
burada bana göre boşluk tespiti gizemini çözmeye yeterli gelecektir. sağlıcakla.
ustam ben oraya mangala gitiim fotolarımda kısmet :)) kıyafetlerim o yüzden öyle .
suyun gölünü bence azaltamayız akış çok küvetli şelalein üstünde de göl var buda son fotom ustam saygılarımla
burda şelale ve çevresı net

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

gördüklerim önemli şeyleri işaretledim oldukça değerli bir yer olduğu belli buraya tekrar gidersen bu suyun şelaleye varmadan önce biryerlerde yönünün değiştirilip değiştirilmediğini araştır belli olur zaten biraz yukaru doğru çıkınca

Üst Alt