Selamın Aleyküm Ustalarım Yardımlarınızı Bekliyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selamın Aleyküm Ustalarım Yardımlarınızı Bekliyorum

akıncıı

Kullanıcı
hatırı sayılır bir mezar var
neden var diyorum onuda söyliyeyim
mezarda yatan kişi erkek ve
ismide WİHNSON.
galiba haçın sağındaki yuvarlaklar oyma
eğerki oyma ise haça baktığınızda sağ istikametinize
çakıl yığmalar bakın eğer bulamassanız
ve bu işaretlerde yüksekçe bir rakımdaysa
karşı istikametlerde olabilecek tepede
çakıl yığma bakın işçilik BZANS
ustam teşekürler yuvarlak oyma ve yüksek bir rakamda bilgilerin için sağol ustam

fatih7979

Kullanıcı
muhtemelen aile putu ama resmı gorsek daha ıyı olur zemınaltı oda mezarın var aıle mezarı tek odada olabılır bır kac tanede etrafta cakıl yıgma varmı

wolf_52

Kullanıcı
fotraflarsan güzel olurr görsellik adına.. bizanz sa şeyet uğraşma derim tarihin büyük dönem soygunlarını onlar yaptı.. bu gün koydyklarını kısa bir zammsonra aldılarr... bu denli yaniii.. soylu bizanslar... mezarlarının soylacağını bildikleri için farklı yerler kas yaptırdıkları rivayetide vardırr..... yerin güzel işretlerin 10 numara 5 yıldız...

akıncıı

Kullanıcı
fotraflarsan güzel olurr görsellik adına.. bizanz sa şeyet uğraşma derim tarihin büyük dönem soygunlarını onlar yaptı.. bu gün koydyklarını kısa bir zammsonra aldılarr... bu denli yaniii.. soylu bizanslar... mezarlarının soylacağını bildikleri için farklı yerler kas yaptırdıkları rivayetide vardırr..... yerin güzel işretlerin 10 numara 5 yıldız...
volf ustam taş da silinik durduğu içinm atmadım inşalah onuda atarım

Üst Alt