Selamün Aleyküm Heda | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selamün Aleyküm Heda

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cümleten selamün aleyküm sevgili definemekanı üyesi arkadaşlar sitenize Allah razı olsun @dardanos abimin teklifiyle üye oldum ve baktımki tüm dostlarımızda burada. Umarım sizlere güzel bir arkadaş güzel bir dost olabilirim ... cümleten iyi forumlar dostlar
aleykumselam,

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözünün vücut bulmuş hali gibisiniz. her gelen birini referans gösteriyor ve hem kendisi hem referansı çok hoş sözler ve çok hoş muhabbetler ile foruma dahil oluyor. eksik olmayın. tekrar hoş geldiniz.

dardanos

Kullanıcı
Cümleten selamün aleyküm sevgili definemekanı üyesi arkadaşlar sitenize Allah razı olsun @dardanos abimin teklifiyle üye oldum ve baktımki tüm dostlarımızda burada. Umarım sizlere güzel bir arkadaş güzel bir dost olabilirim ... cümleten iyi forumlar dostlar

Hoş geldin sevgili kardeşim inşallah hepimiz burada buluşacağız

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
aleykumselam,

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim sözünün vücut bulmuş hali gibisiniz. her gelen birini referans gösteriyor ve hem kendisi hem referansı çok hoş sözler ve çok hoş muhabbetler ile foruma dahil oluyor. eksik olmayın. tekrar hoş geldiniz.
ustam bende bunca yıldır bir kimseyi davet etmedim sadece bir akadaşı davet ettim anında ban yedim o yüzden kimseyi davet edemiyorum halbuki herkez heryere üye fakat insanlar anlaştığı kaynaştığı yere geliyor davet için banlıyanlar tahammülsüzler olarak görüyorum

dardanos

Kullanıcı
ustam bende bunca yıldır bir kimseyi davet etmedim sadece bir akadaşı davet ettim anında ban yedim o yüzden kimseyi davet edemiyorum halbuki herkez heryere üye fakat insanlar anlaştığı kaynaştığı yere geliyor davet için banlıyanlar tahammülsüzler olarak görüyorum

Ban sa ban ne edelim sevgili ustam benim . Bizim davet ettiklerimiz bizim ile sevdikleri ile ve böyle dostluk ortamlarını arayanlar. İnsanlar sıcaklık gördükleri yakınlık duydukları ve ve kendilerini oranın bir parçası hissettikleri yerleri isterler. Bizlerde inşallah yine bir çatı altında buluşuyoruz. Ve YÜCE ALLAHDAN dileğimdir bu güzel sohbetlerimiz ve dostluklarımız son nefesimize kadar hayırlısı ile devam eder tüm eski ve yeni kardeşlerimiz ile hep birlikte. Sizleri seviyorum kardeşlerim cümleten

Kader25

Admin
Herkesin bir meşrebi var.
herkes herkesi sevebilir,
amma birisini veya birilerini daha fazla sever.
Bunda da hiçbir sorun olmaz, zira fıtri bir meseledir.
Kim kalbe emir verse; filancayı sev diye,
Kalp emir dinlemez, seveceğini sever.
Diğer letaifler de buna uyar.

Çok enteresan bir hadisi şerif var:
Alemlerin Efendisi sav buyuruyor:
"Bir meclis de 100 kişi otursa, içlerinde bir mümin 99 munafık olsa,
dışarıdan bir mümin gelse o meclisdeki müminin yanına oturur.
Bir meclis de 99 mümin 1 münafık otursa, dışarıdan bir münafık gelse,
o meclisdeki münafığın yanına oturur."

Kalp kalbe karşıdır demek bu olsa gerektir.
Meşrep meşrebi çeker.
Herkes kendi meşrebiyle iyi anlaşır.
Netice de insan en çok kendisini sever. :))

Seven sevdiğine söylesin demiş Efendimiz sav.
Bizde hepinizi Allah cc hakkı için seviyoruz.
Gerisi teferruattır zaten.