Selamun Aleyküm Pilotbeys | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleyküm Pilotbeys

pilotbeys

Kullanıcı
kişi nasıl selam vereceğini bilirse, aleyküm selamı da o değerde oluyor.
atışmalar güzel,kardeşimizde güzelliklerle hoşluklarla gelmiş.
ailemize hoşsohbet bir kardeşimizin katılımını sağladığı için,WARNİNG ustamıza teşekkür ederken ,kardeşimize , katılımından dolayı,kalbi sevgilerimle hoş geldin demekten mutluluk duyuyorum.
allah razı olsun ustam bu güzellık sızlerden gelıyor sızlerle tanıştığımıza bende çok memnun oldum sızlerden öğreneceyım çok şeyler var warning ustam sızden çok bahsetmişti selamettle

pilotbeys

Kullanıcı

xenon

Kullanıcı
H
Değerli site sakinleri yakından tanıdığınız @Warning ustanın arkadaşıyım beni yakınen tanıyanlarınız olabilir arada beni dile getiriyor araba camına test yaparken kafa atmamdan tanınıyormuşum sizlerin arasında olmaktan mutluluk duyuyorum sizin bilgilerinizden tecrübe edinmek için @Warning ustanın ricası üzerine ve birazda ilgi üzerine değerli ustalarımızdan bilgi edinmek ve konuları öğrenmek için aranıza katıldım sevgilerimle
Hoş geldiniz

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim hoş geldin sefa geldin Umarım güzelliklere vesile olsun...(beğendim) bu kafa atma probleminden de en kısa zamanda kurtulmaya bak ;) o ne öyle ben korkarım öle sağa sola kafa atanlardan...:eek::(

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Aleyküm Selam
Mekana hoşgeldin kardeşim
Hakkında hayırlı olur inşaallah. Yalnız dikkat et bu muhabbetlere, bağımlılık yapıyor. :)
Aslında @Warning paşam uyarmış olması lazım. Bura mafya gibidir giriş serbest çıkış yok!:D

Üst Alt