Selamun Aleykum Yardım Allahtandır, Vesile Ey Dostlar

Meraklı35

Kullanıcı
Incelenecek yeni biyer ama resmini gorsek iyi olurdu parmaklar tam olduguna gore biyere gitmene bence gerek yok bulundugu kayaligi incelemenizde fayda var arti isarrtler yakinsa birbirini tamamliyor etrafli resimleri atarsaniz yardimci olalim saygilar insallah emeginize ulasirsiniz vesile olabilirsek ne mutlu bize saygi vede sevgiler

bismillehirrahmenirrahim

Meraklı35

Kullanıcı
Incelenecek yeni biyer ama resmini gorsek iyi olurdu parmaklar tam olduguna gore biyere gitmene bence gerek yok bulundugu kayaligi incelemenizde fayda var arti isarrtler yakinsa birbirini tamamliyor etrafli resimleri atarsaniz yardimci olalim saygilar insallah emeginize ulasirsiniz vesile olabilirsek ne mutlu bize saygi vede sevgiler

bismillehirrahmenirrahim

Meraklı35

Kullanıcı

bismillehirrahmenirrahim
Yorumlar için Allah razı olsun ustam inşallah Allah cc nasip ederse ramazandan sonra gideceğiz inşallah yeni fotolarıda o zaman yükleyeceğiz Allah kabul ederse oruçlu olduğumuz için moladayız emeğinize saygılar

esrarengiz2828

Kullanıcı
burası ipek yolu veya eski bi yol o kayalığıda incelemende fayda var mezar tipine benziyor ama işaretlerin olduğu yerden uzak mesafeyi bence vermiyor diğer ustalarımın yorumunuda değerlendir ama bana göre böyle saygı vede selamlar (Allah1 c.c) kabul etsin

Meraklı35

Kullanıcı
1: Düz bir alanda 5 ayrı bölgede 1m yüksekliğnde 3,4 metrekare kayalıklar bulunmaktatır.araları 100metredir
2:Bir kayalığın üzerinde işaretler bulunmaktadır
3: 1 insan resmi olup batıya bakmaktadır ve baş kısmının arkasında el işareti vardır doğuya bakmaktadır.(eli çekemedim resimde görükmüyor)
4: alanda dikili hiç ağaç yok düz meradır çok yüksek bir alandadır ve kasım ayları ile mart arsı karla kaplıdır...
5:diğer işaretleride görmektesiniz.saygılar

el işareti doğuda 1 ve 2 tepeyi döstermektedir

insanın bakışıda batıya bakmaktadır

esrarengiz2828

Kullanıcı
anlaşılan oki burada baya bi çalışılmış artı cihazınızda var bakmıştırsınız şimdi şöylede düşünebilirsiniz bir güneş var birde nal güneş işaretleri birde el ve ev gibi kare bcası tütüyor nal kervan yolunu takip et hem batı hem doğu iki tarafdada eski kilise veya eski harabe ev olur envaresi toplu şekilde buralardada olabilir bu dağın tepesindede kilise varsa burası içinde geçerli inşallah yardımcı olmuşumdur(beğendim)

Meraklı35

Kullanıcı
anlaşılan oki burada baya bi çalışılmış artı cihazınızda var bakmıştırsınız şimdi şöylede düşünebilirsiniz bir güneş var birde nal güneş işaretleri birde el ve ev gibi kare bcası tütüyor nal kervan yolunu takip et hem batı hem doğu iki tarafdada eski kilise veya eski harabe ev olur envaresi toplu şekilde buralardada olabilir bu dağın tepesindede kilise varsa burası içinde geçerli inşallah yardımcı olmuşumdur(beğendim)
Allah razı oldun yorumlarınız benim için değerli ustalarım

Ferdi Döner

Kullanıcı
Yer güzelmiş Allah yardımcınız olsun ustalar güzel tespitlerde bulunmuşlar maşallah maşallah :)