Selamun Aleykum. | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleykum.

Asdf1

Kullanıcı
Arkadaşlarım ustalarım kendi evimin bahçesinde 3 farklı aletle noktalama yaptım. İlk çubukla bi yeri noktaladım taş yardımıylada derinlik aldım. 2. ci farklı çubukla ilk yerin hizasında 10 15 adım kenarında ağacın dibinde noktalama yaptım. En son olarak makine ile altın ayarlama yaptığım zaman bu ikisinin ortasını noktalama yaptı. Kafam baya karıştı fikri olan olur diye yazmak istedim. Teşekkürler.

gıral

Vip Üye
Aleykümselam kardeşim mekana hoşgeldiniz. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Deselerde doğrudan ayrılma. Bumakina çubuk alayı fasa fiso. Bana inanmıyorsan o tesbit ettiğin yerleri kaz sonunda açılan çukurlara bunlara göm

Asdf1

Kullanıcı
Aleykümselam kardeşim mekana hoşgeldiniz. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Deselerde doğrudan ayrılma. Bumakina çubuk alayı fasa fiso. Bana inanmıyorsan o tesbit ettiğin yerleri kaz sonunda açılan çukurlara bunlara göm
Eyvallah ustam saolasın anladım.

arkeolive

Kullanıcı
Makina ve çubukların verdiği derinlik aynimi eyer aynıysa kaz yerin tarihi ve gecmisinide goz önünde bulundur yoksa yoruldugunla kalirsin spor olur

Asdf1

Kullanıcı
Makina ve çubukların verdiği derinlik aynimi eyer aynıysa kaz yerin tarihi ve gecmisinide goz önünde bulundur yoksa yoruldugunla kalirsin spor olur
3 metre civarı veriyorlar . 1 metre kadar doldurma yapılmış bahçede boşluktan dolayı . Civarlarıda söylenecek olursa bi kaç ev ileride toprak altından kılıç kama gibi eşya çıktı. yine aynı yerde 20 30 metre ileriki evin altından 2 tane içi toprak dolu küp çıktı. eskiden yaşam alanı yerler olduğu belli yani ustam.

arkeolive

Kullanıcı
3 metre civarı veriyorlar . 1 metre kadar doldurma yapılmış bahçede boşluktan dolayı . Civarlarıda söylenecek olursa bi kaç ev ileride toprak altından kılıç kama gibi eşya çıktı. yine aynı yerde 20 30 metre ileriki evin altından 2 tane içi toprak dolu küp çıktı. eskiden yaşam alanı yerler olduğu belli yani ustam.
Bu 3 metrede altını gören noktalama yaptığın makina ne marka

Asdf1

Kullanıcı
Bu 3 metrede altını gören noktalama yaptığın makina ne marka
Çubuk ve taş yazdim usta goren bi makina yok olsa zaten durmam kazarım . Olasıliklari denedim soylentilere göre ele tas alinca 3 veya 5 artik hangisinde olursa tasta tekrar noktamayi yaptgin zaman derinlik tabirine gore dedim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,
makine ve çubukda mineral ayrımı yaptınız ve olumlu sonuc aldıysanız dedıgınız yerleri kontrol etmekte fayda olabilir. bahsettiğiniz şekilde ise anlattıgınız bölgede bolca mineral olma ihtimali yuksek gibi.

Üst Alt