sevgili misafirlerimize, | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

sevgili misafirlerimize,

ersan

Admin
Cevap: sevgili misafirlerimize,

merhaba ikizceli usta bu suzler senin cok doru suzlerin ,,,kapının önünde halen içeri girsemmi acaba diye bekleyen kararsız arkadaşlarımız var.
bayram geliyor,birlikte olmak istemiyormusunuz.,,,bende bastab cok karasizdim 2 ay hep inceledim bu -define **** -yurumlari birde bizim siteyi gurdumki buradaki site ta guzel ve ta guzel ve ta net cevaplar aliyor arkadaslar ondan sonra bu siteye kayit oldum .

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: sevgili misafirlerimize,

merhaba ikizceli usta bu suzler senin cok doru suzlerin ,,,kapının önünde halen içeri girsemmi acaba diye bekleyen kararsız arkadaşlarımız var.
bayram geliyor,birlikte olmak istemiyormusunuz.,,,bende bastab cok karasizdim 2 ay hep inceledim bu -define **** -yurumlari birde bizim siteyi gurdumki buradaki site ta guzel ve ta guzel ve ta net cevaplar aliyor arkadaslar ondan sonra bu siteye kayit oldum .
evet ersan ustam,insanlar bilmediği veya tanımadığına ihtiyatlı durur misali değilmi.
bu konuyu açtığımda aranızda olmamın ilk ayları idi. dönüp baktığımda bu işlere gönül verenlere bir katkı yapmak adına ne diller dökmüşüm. nerden nereye gelmişiz. her gün akın akın yeni katılımlarımız devam ediyor.
katılanlarımızda ,sitedeki ciddiyeti, samimiyeti yorumlardaki kaliteyi, birde kendi yuvasındaki huzuru görünce,nikotin almış gibi tiryakimiz oluyor.:D biz de öyle olmadıkmı.
ilk kuruluşundan bu güne kadar,bu günden sonrada çizgisinden ödün vermeden devamlılığını sağlama gayretinde olan ,her emekçi kardeşime şükranlarımı sunuyorum.böyle kaliteli bir siteyi halkımıza kazandırdıkları için ne kadar övünseler azdır.
sizlerle olmaktan da onur duyduğumu açık bir yürekle söylemek istiyorum.

osi

Kullanıcı
ıkızcelı ustam cekınecek ve yanlıs anlasılacak bır sey yok dedıklerın dogru gercı dogru soyleyenı 9 koyden kovarlar demisler;););) ustam genede soylemek lazım guzel paylasım ustam sagol emege saygı

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
ikizceli ustam güzel bir noktaya dikkat çekmişsin düşünce fikirlerinle yol gösterirsin aleme aslında orta asyada yaşasaydın ak sakal derlerdi size soysoylar boyboylardın obaya.

Mirkut

Vip Üye
Abimizide güncel de görsek, bitse şu hasretlik. Aradım geçen hafta, sanırım köyde, çekmedi telefon. Bir hal hatır edeyim dedim. Arayacam yine inşallah.
Köyde olabilir. Enson bayram abi görüşmüştü onunla. Bende arayacam inşALLAH c.c epeydir görüşemedim kendisiyle. Telefon kapandı tğm numaralar gitti.