sevgili misafirlerimize, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

sevgili misafirlerimize,

şahin

Kullanıcı
Cevap: sevgili misafirlerimize,

bilgiye ve sunana saygı, sahtekar ve dolandırıcılara yol verilmeyen bir ortam dilegiyle.

bayramınız mubarek olsun şimdiden.
ikizceli usta misafirler + köy köy gezip yer duruyormu dıye konturol edenler + bunların bu yerlerde bekciliklerini edenlere güzel örnekler sunmuş eklenecek çok şey var yada örnek ama konu özünde kalsın.
bilgiye saygı (alkış)

Son düzenleme:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili ŞAHİN kardeşim,arife tarif gerekmiyor. gayretimizde onun içindir. yoksa ,hayır dualardan ,yardımcı olmanın hazından başka ne amacımız varki.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

acılımları bekliyorlar belkide ikizceli usta. temel taşları nı biraz öğretseniz. matematik ve din sabittir diyor bi üstad. sizce nedir bu.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

sitenin en büyük transferlerinden biri oldun ikizceli usta. bazılarını geri plana cekecek sitenin sahinlerini . yeni yüzler yüzler ve acılımlar.

ikizceli

Vip Üye

sevgili oscar ninkini anımsıyorum. arkadaşımızın matematik,din sabittir açıklamasını neye istinaden yazmıştır bilemiyorum. en güzel açıklamayıda kendisi yapacaktır. hepimizde biliyoruzki,dinde ,yüce ALLAHIN değiştirilemez hükümleri, eski medeniyetlerinde ,bazı çalışmalarında değişmez sistemleri vardır. belkide amaç buydu.
hakkımdaki düşüncelerine öncelikle teşekkür ederim.burada olma nedenimde,sitede ,ahlaklı ,bilgili arkadaşlarımızın,birikimlerini istenilen uyum ve güzellikte ,insanlara sunması. ilk günümden,rehber ninkiyle başlamama ve çoğunun beni tanımamasına rağmen,sağolsunlar kalplerini büyük bir özveriyle açtılar, yanlarındada yer gösterecek kadar mütevazi ve saygın insanlar. ilk günümden bana hem kendilerini hem sityeyi sevme sebebim oldular. bizleri o,bu sıfatıyla değil,onlar olarak kabul ediniz. zira bizlerde sen,ben düşüncesi kesinlikle yok,asla da olmayacak inşaallah.ben kendi adıma bu değerli yönetimin ve ustalarımızın,çıraklığını bile yapacak kadar ,onlara saygı duyuyorum.kısaca saygının sevginin ve dostluğun,paylaşımda zirve yaptığı yer demek geliyor içimden.
bu nedenlerden ötürüde bu değerli ustalarımızın bilgilerinden ,her insanımızın yararlanmasını istediğim için bu konuyu açmıştım.
kalbi sevgiler oscar kardeşim.

şahin

Kullanıcı

sevgili ŞAHİN kardeşim,arife tarif gerekmiyor. gayretimizde onun içindir. yoksa ,hayır dualardan ,yardımcı olmanın hazından başka ne amacımız varki.

aynen abi de. şu baba diyerek sözü kesen kişiyi sanki tanıyor gibiyim.
ama güzel benzetmişsin. karadeniz havasını almışlar.
(alkış)(alkış)(alkış)

ikizceli

Vip Üye

aynen abi de. şu baba diyerek sözü kesen kişiyi sanki tanıyor gibiyim.
ama güzel benzetmişsin. karadeniz havasını almışlar.(alkış)(alkış)(alkış)
şahin ustam tanıyor olabilirsin. malum şahsa hep baba diye hitap ederdi.gençti. o çok gezer ve başka bir iş yapmaz.bölgemde bir resmi kazıya başladılar. hizmet ettiği dava yüzünden, onların tabiriyle afaroz edildimesi gerekiyordu. ve öyle oldu. müslüman bir ülkede herkes adama salyangoz sattırmaz değilmi ustam.

şahin

Kullanıcı

aynen abi. gezer bakar ama dokunamaz. nerdene olcak bılır ama nerden girilir nerden alını ancak derlerse bilir. cok geldı gittiler. o nednele anlatıgını çok iyi anladım. burdada var birtane yasıda benden buyuk sana yakındır ben kilisenın adamıyım der. anlatırlar anlatırlar buldurular buldurular ama son nokta yok. :D kısacası çomar gibi gezer. lafa gelince her şeyi bilir içrate gelince fos. bu tip kişiler arazıye sokmak dahi yanlış. saygılar.

ikizceli

Vip Üye

aynen abi. gezer bakar ama dokunamaz. nerdene olcak bılır ama nerden girilir nerden alını ancak derlerse bilir. cok geldı gittiler. o nednele anlatıgını çok iyi anladım. burdada var birtane yasıda benden buyuk sana yakındır ben kilisenın adamıyım der. anlatırlar anlatırlar buldurular buldurular ama son nokta yok. :D kısacası çomar gibi gezer. lafa gelince her şeyi bilir içrate gelince fos. bu tip kişiler arazıye sokmak dahi yanlış. saygılar.
konu ikimiz arasında geçer gibi görünsede, arkadaşlarımızın buradanda alacağı çok çok güzel tiyolar olduğunu söylemek ve sana teşekkür etmek istiyorum. çok sakallının baba kılığına bürünmüş bir sahtekar olabileceği ihtimalini zihinlerine yazmış olurlar.
olmadıkları bir bölge yok. insana yaklaşmasınıda istediklerini almasınıda çok iyi becerirler.
en önemli işlevleri,verilen bölgeyi,o bölgenin insanlarından kullanabildikleri aracılığı ile kontrol etmek,yukarıya raporlamak.nedeni ne olursa olsun, yukarının gelmesi durumunda ,bilgilerden sonra ulaşım konaklama gibi hizmetleri sunmak.
kesin bir noktaya bizim insanlarımız tarafından bir çalışma arzusu veya girişiminde,bir şekilde vazgeçirmek,beceremezse yukarıya iletmek.
kazançları ne diye düşünülebilir.
madden ve manen esir tam bir bağlılık içindeler.günlük ihtiyaçları kadar verilir. eğer zaman içinde çok sivrilirse,bir yanlışa düşmesin diye verilen bir miktar artırılır.zaten hatanın bağışlanmayacağınıda çok iyi öğrenmiş, ayni zamanda çoluk çocuk sahibi bir insandır.her bölgedekiler bir birlerinide tanır.
sağlıcakla kal kardeşim.

TEVFiK

Vip Üye
değerli arkadaşlar,hemen her gün yüzlercenizi,belki binlercenizi konuk ediyoruz.sitemizi takip etmeniz güzel. yalnız;
resimli bölümleri göremiyor,bazı konularada hiç giremiyor yeterince istifade edemiyorsunuz.
sizlerde bizler gibi tarihe ve eski medeniyetlere ,ilginizden buradasınız.
ben kendi adıma,sizleri aramızda görmek, ustalarımızın engin bilgilerinden istifade etmenizi özellikle istiyorum.
hem tanışmış ve kaynaşmış oluruz değilmi.
kapımızda gönlümüzde açık,bir tıklayın yeter.
sevgiyle kalınız ALLAH a emanet olunuz.
Selamunaleyküm; Sayın İkizceli Ustam Öncelikle Kurban Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutlar Allah C.C. Sağlıklı bir şekilde Sevdiklerinizle Beraber ( Sizi Sevenlerinizle beraber.) Daha Nice Bayramlar görmenizi diler Kurbanınızı Allah Kabul etsin derim
Ben Sizi ilk tanıdığımdan bu ana kadar size olan Sevgim ve Saygım Sonsuzdur.Allah Size uzun ömür verip Razı Olsun derim.Sevgi ve Saygılarımla.
Bayramınız Mutlu Olsun.