Sevgili Site Üyeleri.hepinizden Bir Ricam Var. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sevgili Site Üyeleri.hepinizden Bir Ricam Var.

maceracı37

Kullanıcı
selam arkadaşlar konuyu şimdi gördüm tüm arkadaşlar birşeyler yazmış bende yazma bir açıklama geregi hissettim bu avatardaki resim arazide görüp begendigim ve çektigim ilk resim olması nedeniyle onu koymayı uygun buldum kendimce maceracı mer türlü macerayı sevdigimden olsa gerek 37 ise plakamdır herkese saygılar ve sevgilerimle

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
aleykümselam ustam öncelikle geçmiş olsun bu her babanın başına gelen
tatlı sıkıntılardır çocuğun hastalığında sabaha kadar ateşini konturol etmek
üzeri açıksa üstünü örtmek gibi ama iyileştiği zaman baba demesi bütün sıkıntılarınızı atar
nik ismim yüzüklerin efendisi filminden kalmadır birzamanlar bağımlısıydım bu
filmin beli bin defa izlemişimdir gene olsa gene izlerim yani bir anlam taşımıyor
avatarıma gelince o benim özümdür her yiğidin gönlünde bir aslan yatar derlerya işte aynısı.

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Ve aleyküm selam kardeşim...Öncelikle;RAB 'bim iki paşamıza da acil sağlık sıhhat versin,her ikisinin de gözlerinden öperim...
İsmim MUHAMMET,(islam inancı olanlar için) ;bu isim her telaffuz edildiğinde okunduğunda duyulduğunda kalpten geçirildiğinde salavat getirmek gereklidir( hayatta bir kez farz,ikicisi vacip tekrarı sünnettir)...
Hal böyle olunca yakın zamana kadar da define forumlarında oldukça aktif oluşumdan ismimi herkes sıkça görüp okuyacak (belki de küfredecekler) doğal olarak ta salavat okumayı bir çoğu unutacaktır...Defineci sevdalısı dostlarımın vebalini almama adına nick imi kısaca MAMİ olarak kullanmaya karar verdim,ki günlük hayatımda da hemen herkes MAMİ diye hitap eder...
Avatarımı da BOZKURT kardeşim daha önce belirtmiş,benim tüm hayatım O...

MAVRAN

Vip Üye
Aleyküm selam kardeşim geçmiş olsun. Konuya gelince yıllar evvel ayrıldığım hic bir zaman unudamadığım köyümün eski ismi mavran resimse ege yöresinde bulunan ve kullanılan ilk baralardan birisi. Belki bulurum diye resmini saklıyordum gözünün önünde :D

ulaş

Kullanıcı
rabbim size ve yavrularınıza hayırlı şifalar yollasın inş..
bu ismi bana bir arkadaşım bu ismi seviyorum dedi bende tamam o olsun kabulumdur.
yani onu kırmadım.ismde çok yumulak olduğu için seçtim.
avatarıma gelince hepimiz rabbimizden geldik,dönüşümüz yine onadır.
onun için bu nik benim için daha yakışık alır diye düşündüm.
malum her hayatımızda var bu mubarek lafız.
hayırlı güzel bir konu açmışsınız elinize sağlık kardeşim.
hayırlı gunler.

denizliden20

Kullanıcı
as.öncelikle geçmiş olsun.benimde bu çorbada tuzum olsun.nikim memleketimin adı 20 plakası.avatarımda.malum yaptığımız iş sabır gerektiren bir iş.eyüp a.s.7 yıl yaralar içinde bir mağrda acıyla sabırla bekleri.sonunda rabbimden emir gelir .o kuyudaki suyla yıkan diye .7 yıllık yaralar suyla yıkandıktan sonra .bir anda biznillah şifaya kavuşur.yani 7 yıllık sabrın kurtuluş yeri olan su kuyusudur.urfa ilindedir kendi çekimim dir .bizde uzun yıllar bişeyler bulurmuyuz diye yıılardır sabır ediyoruz.inşlh bu kuyu gibi sabrımızın karşılığını alırız umuduyla koyduğum bir resimdir.

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
bende eski ataricilerdenim kick of fighters değilde king of fighters olacak lori değilde Iori yagami normali bide delisi var :D:D
Çok uzun zaman oynadık usta 96'dan 2000'e kadar. :)
Bu arada nickimin hiçbir anlamı yok, ancak alınışı hikayesi var.
Zamanında cracking-hacking işleriyle uğraşıyordum, Dünyanın enbüyük hack sitesinden " trk " ile banlandıktan sonra başına a-'dan z'ye kadar harfler ekleyerek ( atrk-btrk-ctrk ..... ) üyelik ladım, sürekli banladılar, onlar banladılar ben yeniden üye oldum :)
Son olarak Türkçe karakterler bitince w ekledim ve öylece devam ettim, sonra expert olunca, tanınınca vazgeçemedim, öyle gidiyor. :)
Elektronikten, uydu,receiver, yazılım, forum portalları, kodlama, cracking-hacking sitesine kadar aklınıza gelecek nerdeyse bütün sitelerde karşınıza çıkabilirim. :)

Kervan07

Vip Üye
Çok uzun zaman oynadık usta 96'dan 2000'e kadar. :)
Bu arada nickimin hiçbir anlamı yok, ancak alınışı hikayesi var.
Zamanında cracking-hacking işleriyle uğraşıyordum, Dünyanın enbüyük hack sitesinden " trk " ile banlandıktan sonra başına a-'dan z'ye kadar harfler ekleyerek ( atrk-btrk-ctrk ..... ) üyelik ladım, sürekli banladılar, onlar banladılar ben yeniden üye oldum :)
Son olarak Türkçe karakterler bitince w ekledim ve öylece devam ettim, sonra expert olunca, tanınınca vazgeçemedim, öyle gidiyor. :)
Elektronikten, uydu,receiver, yazılım, forum portalları, kodlama, cracking-hacking sitesine kadar aklınıza gelecek nerdeyse bütün sitelerde karşınıza çıkabilirim. :)

evet sizi amerikalı bir define sitesinde görmüştüm:) anlaşılan her yerde hep aynı niki kullanıyorsunuz...

Üst Alt