Sevgili Ustalarim Yorumlariniz | Define işaretleri ve anlamları

Sevgili Ustalarim Yorumlariniz

desert242

Kullanıcı
aşağıdaki resmi arazide gezerken bulduk. kaplumbağaya benzettik sizin değerli görüşleriniz nedir.

desert242

Kullanıcı
büyük kayanın altındaki küçük kaya kaplumbağa gibi geldi. ben anlamam bu durumlardan sizlere sormak istedim değerli yorumlarınız

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
bence doğal bir yapı ama yinede geniş açılı bir foto çekmeniz gerek her hangi bir işaret varmı
bunuda bildirmelisiniz bu şekilde yorum ypmak zor olur..

desert242

Kullanıcı
dikkatlice baktım açılan kazılan herhangi bir yer yok. tabi ben çok profesyonel olmadığım için çok bilemem açılmış dediğiniz yeri bi zahmet net söylerseniz fiili olarak bakarım yanlız şekil akan bi dereye bakıyor. yorumlarınız için teşekkürler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
kardeşim önce aramıza hoş geldin demek isterim.
sempatik kardeşimiz ,alt kısmında karanlık görünen yeler çukur bir yapıda olduğu amacıyla yazdı muhtemelen.

ben yere daha farklı geniş açıdan bakıyorum. biraz eski dönem bulguları . yalnız geniş açılı resimleseydin güzel olurdu.

bazı kayalar koyma.bazı yerler traşlanmış. dediğin dahil ,bir çok nokta olan bir alan olarak görüyorum.
şurasında şu burasında bu tarzım değil. alanı güzel inceleyerek ,işçilikli ve dikkati çeken yerleri ,güzelce fotolamak gerekir.

desert242

Kullanıcı
Hoşbulduk değerli arkadaşlarım yorumlarınız için teşekkürler

byroom

Kullanıcı
kardeşim hayvan sana gözleriyle anlatıyor her şeyi resmi iyi incelersen sende göreceksin.Yanlız resmi izinle bakmanı önerrim yerin çok güzel...

desert242

Kullanıcı
byroom ustam hayvan gözleriyle anlatıyor demenden kasıt hayvanın gözleriyle baktığı yere bakıp bişeymi arayacaz aydınlatırsan memnun olurum

Üst Alt