Şeytan nedir, özellikleri nelerdir ve niçin yaratılmıştır? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Şeytan nedir, özellikleri nelerdir ve niçin yaratılmıştır?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Eyvallah ustam doğrudur konu yarım kalmasın eksik olmasın diye tamamını yazdım..
Evet uzun konular insanı sıkar ara ara okuyup kaldığınız yeri not ediniz o zaman unutmasınız inşallah tamamını okursunuz .
Bundan sonra yazacaklarım kısa olması için dikkat edelim.

sen uzun konuyu zaten kısaltmışsın mübarek. Tevazu ne büyük nimet. Allah azze ve celle kalbini genişletsin. bizede dua et.

AhdeVefa

Kullanıcı
Çok değerli bilgiler, yarıya kadar okudum, müsait olunca tamamını okuyacağım emeğinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: nik

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bende okumadım baktim konu cok uzun sadece yorumları okuyorum bir ben okumadim saniyordum demekki çoğu arkadaş okumamis ve hakkını helal et üstat

• Beğen
Tepkiler: nik

TRUVA

Admin
Arkadaş yüreğine sağlık güzel bir bilgi olmuş. Lakin okuya okuya bitiremedim. ama bitirecem beğendim.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bende okumadım baktim konu cok uzun sadece yorumları okuyorum bir ben okumadim saniyordum demekki çoğu arkadaş okumamis ve hakkını helal et üstat
Üstat hakkını. Helal et cok güzel konu define ustune olsa bir solukta okuruz
@TRUVA ustamada ayriyeten teşekkür ediyorum onun yazisindan sonra bir solukta okudum bazi yerleri biliyordum yarisini diye bilirim buda demek oluyorki tüm mekandaki arkadaslarima tavsiye ediyorum lütfen okuyunuz

nik

USTA
Super Moderatör
sen uzun konuyu zaten kısaltmışsın mübarek. Tevazu ne büyük nimet. Allah azze ve celle kalbini genişletsin. bizede dua et.
Amin cümlemize inşallah üstadım.
Aslında kalbi güzel olan sizlersiniz
Siz güzel insanların arasında bulunmam bana huzur ve mutluluk veriyor üstadım.
Başta a.s.v.s. olmak üzere 124 bin beygaberin ve tüm ebiyanın dua sı,şefahatı sizlerin ve tüm İslam alemin üzerine olsun amin inşallah.
Allah Hz. Ahmed Muhammed mustafayı mübarek kıldığı gibi sizleri bübarek kılsın ve Dedem Hz.ibrahimi as bereketlendırdığı gibi sizleri bereketlendırsın ve de cennetleri en üstü olan Firdevs cennetine koyup asvs komşu eylesin,bir gelmiş ve geçmişinizi af u mağfiret etsın bizlerinde sizlerle beraber eylesin amin inşallah amin inşallah amin inşallah.

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

nik

USTA
Super Moderatör
Üstat hakkını. Helal et cok güzel konu define ustune olsa bir solukta okuruz
@TRUVA ustamada ayriyeten teşekkür ediyorum onun yazisindan sonra bir solukta okudum bazi yerleri biliyordum yarisini diye bilirim buda demek oluyorki tüm mekandaki arkadaslarima tavsiye ediyorum lütfen okuyunuz
Baş tacısın üstadım

Kafkaslı

Vip Üye
Şeytan: 'Ya Rabbi! Senin izzetine yemin ederim ki ruhları bedenlerinde oldukları sürece, kullarını saptırmaya devam edeceğim.' Rabbimiz de şöyle buyurdu: 'İzzetime ve celalime yemin ederim ki onlar benden bağışlanmayı talep ettikleri sürece, ben de onları affetmeye devam edeceğim.'"