Sıla-i rahim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sıla-i rahim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Cevap: Sıla-i rahim

harbici kıymetli ustam harbiden de birşeyler var etrafta bulunan mıcırlar zaten ele veriyor çeşmenin oradaki mıcırları görmüşsündur

peki ustam şimdi yükleyeceğim resimler bana ait değil nette buldum çok iyi bildiğim hakim bir yer burası urartulardan kalma ..... kalesi diye isimlendirilmiş resimlerde ğörülmeyen kuzey tarafında iki adet yaklaşık seksen santime kırk santim ebatlarında oyma mihrap mevcut mihraplar batıya bakıyor beş altı metre ilerisinden kayanın üzerine doğru basamaklar var yükleyeceğim resimlerde ne yazıkki buraların görüntüsü yok bahar geldiğinde inşAllah resimleme imkanımız olacaktır tüm dostların görüşlerine ihtiyaç var şimdiden teşekkür ederim saygılar...

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Lacivert'24 Merhabalar Mükemmel Paylaşım İçin Çoook Teşekkürler Can Dostum Çoook Kıymetli Paylaşımlarınızın Devam Etmesi Dilegiyle... Saygılarımla...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

muhterem ustam ben bu hafta sonu konuya eklediğiniz bol resimlere bakarım. yanlız konu bu konunun içinde tüm ustaların dikkatini çekmeyebilir. bu alanı ziyaret edeceğinizi belirterek yeni bir konu olarak açarsanız. benim eline su dökemeyeceğim ustalrım da bakarak güzel yorumlar yaparlar. biz yinede buradan da takip edelim lacivert ustam. allah sizin güzel gönlünüze layık olan güzellikleri görmeyi nasip eylesin. amin.

bir de son olarak resimlerin büyüyemiyor olması çok olumsuz son resimler büyümüyorlar lacivert ustam.

Son düzenleme: