Sirali Kare Oymalar... | Define işaretleri ve anlamları

Sirali Kare Oymalar...

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm ..arkadaşlar burası hakkında yeni araştırmaya başladım 2 gün burada bulundum bazı emarelere denk geldim buraya çok gelenler olmuş fakat bi sonuç alamamışlar bölge manastır bölgesi ve eşkiyalarında bol yaşamış olduğu bi bölge 6 adet kare oymamız mevcut yönleri g.doğuya bakıyor baştan ikinci oyma diğerlerinden aşağıda karşısında büyük bi kayalık daha var arasında dere mevut kayanın kendinden çok karşıdaki kayalıkta yoğunlaştım burası hakkında bilinmeyenleri sizinle paylaşayım dedim değerli yorumlara açıktır ALlah nasiplerimizi bol ve daim etsin...resim yüklemede hata olabilir ilk defa yüklüyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ergenekon60

Kullanıcı
piksel meselesini halledemedim bence siz site olarak bu meseleyi hallederseniz çok daha iyi olur kolay gelsin...

A21MEDLi

Vip Üye
pikcel sorununu paint ten haledebilirsiniz,
yazdığım yolları takip ederseniz resimleriniz istediğiniz boyutta biçimlendirebilirsiniz,ama önce resimlerinizin asılları bozulmasın diye kopyalayın,
bu kopyaladığınız resimleri paintte tanıtın.paintte YENİDEN BOYUTLANDIRı seçin açılan pencerden PİKSEL i tıklayıp,
YATAY 768 DİKEY 1024 yaparak kaydedip konunuza atabilirsiniz.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam siz linke tıklayın hızlı yükle yazısı var orayada tıklayın dosya seç çıkacak dosyanızı seçin resmi yüklemeye tıklayın bi müddet sonra yüklenir resmin üzerinde kopyala yapıştır yapcaksınız

ergenekon60

Kullanıcı
1Naljb.jpg

Üst Alt